Новини в Хмельницькому "Є" | Проскурівський Телеграф | Оголошення

„Naomi”

Саме так, назви нашого чергового пункту дослідження закладу громадського харчування на звичному місці над входом ми не побачили. Натомість там все ще висіла стара вивіска з написом „Монмартр”. Так-так, саме той колишній відомий багатьом „Монмартр”, що розташовувався у хмельницькому центральному кінотеатрі ім. Т. Шевченка і славився своєю випічкою. Тепер там – кардинально інший заклад. Як з’ясувалося згодом, уже всередині, назва у нього все ж є. Реконструйована кафешка тепер називається „Naomi”.

Інтер’єр

„Нарешті у місті з’явилося щось, хоч трохи подібне до арт-закладу”, - з полегшенням зітхнули ми, коли роззирнулися всередині. Адже кафе, розташоване у кінотеатрі, просто мусить бути витримане в стилі „cinema”. Отож до оформлення власники підійшли творчо. На центральній стіні – безліч фото найвідоміших голлівудських зірок, оформлених за принципом: одне велике, а навколо нього – безліч маленьких. Все це займає чималий шмат стіни. Досить цікаво було вибирати з цього кіно колажу знайомі обличчя. А ще – окремі невеличкі фото, розташовані по периметру великого.

Також на стіні над столиком, за яким ми сиділи, висіла дерев’яна шафка з приблизно десятком ячейок, в кожній з яких сиділа або лежала якась м’яка іграшка. Призначення цієї споруди, варто зазначити, ми так і не зрозуміли.

Крім цього – по усьому залу – безліч дзеркал. Напевно, це має створювати ілюзію простору, але спочатку мені, наприклад, було якось не пособі постійно наштовхуватися на своє відображення то тут, то там. (Проте, згодом з’ясувалося, що з допомогою цих дзеркал можна нишком підглядати за тим, що робиться на сусідніх столах).

Замість колишніх стільців у „Naomi” тепер – м’які крісла та диванчики. Чорні столи різних розмірів – для компаній з різною кількістю людей.

Над барною стійкою – величезний екран, на якому постійно крутять музичні кліпи. Тут, варто відзначити, власники щось не додумали, як на мене. Було б доречніше крутити якесь кіно. Чи то нове, чи то добре забуте старе – байдуже, але тоді можна було б вважати, що стиль дотримано повністю. Але це – як на мене.

Їжа

Не скажу, що меню аж надто велике та шикарне. Швидше можна охарактеризувати його так: потрошку, але всього. Тобто кожен може знайти собі страву на свій смак. Є з десяток салатів: грецький, овочевий, шуба, олів’є тощо. Є картопля: смажена, по-домашньому, пюре. Є спагеті трьох видів. Є перші страви: солянка, супи-крем, юшки. А ще є суші та ролли. До речі, варто зазначити, що ціни в меню – досить цікаві: майже всі страви коштують приблизно однаково, в межах 20 гривень. А, так, ще є напої: коктейлі (алкогольні та безалкогольні), декілька сортів пива, горілки, вина та коньяки.

Отож зрештою, добряче проштудіювавши меню, ми взяли солянку м’ясну (18 грн.), суп-крем з грибів (15 грн.), салат з телятини з моцарелою та черрі (25 грн.). Ще замовили ролл кампай (50 грн.) та спагеті з лососем (22 грн). Крім того, взяли ще овочі-гриль за 20 грн. З усього, що ми замовляли, саме овочі нам сподобалися найбільше. Посипані якоюсь пахнючою приправою, вони нагадували страву богів. А ось салат з телятини, зважаючи на те, що був политий якимось солодким соусом (щось на зразок малинового сиропу), викликав дивні відчуття.

Посуд у „Naomi”, до речі, як не в багатьох подібних закладах, досить стильний. Важка біла порцеляна, стильні металеві сільниця та перечниця, дорогі столові прибори (як міняють разом зі зміною страв). Нам сподобалось. Обслуговування Напевно, це єдине, що доведеться віднести в мінуси. Або нам просто не пощастило. Наша офіціантка була не надто спритна та моторна. Ми намагалися дізнатися трохи більше про ту чи іншу страву, але це було досить складно. Коли ж ми згодом попросили рахунок, то чекати нам його довелося хвилин 15 – дівчина про нас просто забула. Добре, що врешті-решт, згадала без додаткових нагадувань.

До речі, ще один важливий момент. Якщо ви вирішите відвідати „Naomi”, майте на увазі, там є знижки: з 9.00 до 17.00 всі ціни менші на 20%.

Олеся ВОРОНЦОВА.