Новини в Хмельницькому "Є" | Проскурівський Телеграф | Оголошення

„Пікнік” – затишний куточок в серці Гречан

В обласному центрі шансів опинитися якнайдалі від міської метушні не так вже й багато. Їх можна перерахувати на пальцях однієї руки. А деякі з них існують вже не перший рік, але ще не зовсім відомі широкому загалу. Бар „Пікнік” саме й належить до отих, „не всім відомих”. А розташований він у Гречанах між зупинками „Олімпійська” та „Насолода”.

ІНТЕР'ЄР

За нічим не примітною вивіскою та блідими зеленими стінами приховується справжня мисливська хатинка! Симпатичне оздоблення із натурального каміння, а також дерев'яні столи й стільці. Біля барної стійки на стіні висять мисливські трофеї та мисливський патронтаж. Також у залі є невеличка кабінка, оформлена в стилі кантрі із стандартною атрибутикою – часником і цибулею на стінах, глечиками, глиняними мисками та полотняними фіранками.

У „Пікніку” не курять, а для тих, хто не може без нікотину, є спеціальний зал у підвалі. Тут у очі одразу кидаються насичені сині й зелені кольори, чорний кахель та підвісна стеля, оздоблена різноманітними ліхтариками. Освітлення змінюється за бажанням клієнтів – це або інтимна напівтемрява, або фіолетово-неонове світло, або ж стандартне яскраве.

Що ж до стін, то вони декоровані бамбуковими трости-нами та зображеннями звірів. Родзинкою закладу є різноманітні засушені екзотичні метелики: від маленьких до майже гігант-ських. Єдиний недолік – погана вентиляційна система, оскільки нам здалося, що цигаркового диму було забагато.

ОБСЛУГОВУВАННЯ

Якщо ви хочете, щоб вас обслужили по-домашньому – приходьте сюди. Якщо коротко, воно на належному рівні. Що ж до персоналу, то нам випала нагода поспілкуватися із досить уважною дівчиною, котра дуже справно рекламувала страви. Хоча й деяких з них не було в наявності. Замовлення нам принесли швидко. Стіл сервірований за всіма правилами: серветки, зубочистки тощо. Попільнички міняють регулярно, незважаючи на те, що ми сиділи у підвальному приміщенні, а обслуговуючий персонал знаходився у залі над нами. Тобто, офіціантка не забувала про нашу присутність та старанно обслуговувала наш столик.

ЇЖА

Меню в „Пікніку” – звичайна папка з аркушами у файлах. Щоправда і це не завадило зробити його цікавим та апетитним. Тут можна спробувати і спагеті „Ніца” (8,30 грн.), і спагеті по-міланськи (13,00 грн.), і бефстроганов (13,00 грн.). Вибір м'ясних страв взагалі величезний, очі розбігаються, і не одразу зоорієн-туєшся, що замовити. Ми зупини свій вибір на м'ясному гаманці з сиром та грибами (14,00 грн.) і картоплі-фрі (7 грн.) Салатики в „Пікніку” задовільнять будь-який смак. Вартість – від 9 до 15 гривень. Ми обрали салат „Французький” за 10,60 грн. (складається з вареної картоплі, маринованих шампіньйонів, яєць, сухариків та курячого філе). А ось хіт кафе – салатик “Фірмений” (варена печінка, маринований огірок, смажені гриби, яйце) – просто пальчики оближеш! Та й коштує він не надто дорого – 12 гривень. Порції звичайні. Серед усіх замовлених страв найбільше нам припав до смаку гаманець. По-перше, вразив його розмір – він був просто гігантський і начинки вдосталь, а по-друге – танув у роті. Непоганою була й картопля-фрі, яку в „Пікніку” готують зі смачними пікантними спеціями та нарізають цікавими фігурними рубчиками.

Карта спиртних напоїв хоч різноманітна, але стандартна. Ціни помірні, наприклад, пляшка „Хортиці” коштує 30 гривень. А для тих, хто спиртне не вживає, ми б порадили спробувати каву-глясе за 8 гривень – з молоком, морозивом і шоколадом. Одним словом все не просто смачно, але й ситно.

Підготувала Світлана ЯСЬКОВА.
Фото Сергія ПРИЩЕПИ.