Новини в Хмельницькому "Є" | Проскурівський Телеграф | Оголошення

Афіша в м. Хмельницькому за 28 Листопада 2011

Нічний клуб "Vanilla Sky"
2 грудня
“Вторгнення інопланетян”, Freak-шоу Di-van
2 грудня в нічному клубі “Vanilla Sky - “Вторгнення інопланетян”. Freak-шоу Di-van. За пультом: Dj Danny White, Dj Gipsy, Dj Slim di Grand. Ведучий: Mc David White. Розважає: Pj Show Seven Sins.
Початок: 21.00
Вхід: 30 гривень (дівчатам до 23.00 — вільний!)

Арт-паб "High Hopes"
2 грудня
Сольний виступ гурту “Фіолет”
2 грудня в арт-пабі “High Hopes” відбудеться сольний виступ гурту “Фіолет” - молодої, але досить цікавої команди з Луцька. Їхня музика - поєднання різних музичних стилів, які щедро приправлені змістовними текстами про почуття, життя, патріотизм і місце людини в цьому світі.
Початок: 21.00
Вхід: 20 гривень

Нічний клуб "Токіо"
3 грудня
День народження клубу “Токіо”
3 грудня в нічному клубі “Токіо” відбудеться грандіозна вечірка на честь Дня народження клубу. “Токіо” виповнюється 2 роки! Програма святкування: 20.00 (вхід тільки за VIP-запрошеннями) - фуршетний стіл, вручення номінацій людям, які брали активну участь у розвитку нічного клубу “Токіо”. 22.00 - “Святкування на весь світ”! Почесні гості: Тетяна Рябініна (учасниця телепроекту “Шанс”) та Super Magic (учасник телепроекту “Україна має талант”). Dj Tokyo (один із найкращих діджеїв України, резидент MTV Україна) зіграє вітальні сети, які стануть найкращим подарунком у цю особливу ніч. Ведучі вечора: Ольга Крамар та Антон Довлатов. УВАГА!Діють FaceControl та дресскод. У цей вечір VIP-картка не дає права на пільговий вхід
Початок: 20.00
Вхід: за VIP-запрошеннями — безкоштовний, після 22.00 - 50 гривень, передпродаж — 40

Нічний клуб "СВ"
3 грудня
Зірка “Х-Фактора” Андрій Мацевко і DJ JURBAS (м. Чернівці)
3 грудня в нічному клубі “СВ” - зірка “Х-Фактора” Андрій Мацевко і DJ JURBAS (м. Чернівці). Танцпол також запалюватимуть: Dj Livin Song, Dmc Andrey Zvezdoff, Mc Yuzik та Pj Show
Початок: 22.00
Вхід: 35 гривень, передпродаж - 30 гривень

Міський будинок культури
4 грудня
Рок-фестиваль “ПРОсКурів-фест-2011”
4 грудня в міському будинку культури відбудеться славнозвісний рок-фестиваль “ПРОсКурів-фест-2011”. Хмельницький міський рок-фестиваль започаткований для розвитку рок-культури нашого міста. Гарна нагода заявити про себе усім хто грає рок. Приймуть участь гурти: “Евакуація”, “MELISSA”, “OVERHEAD”, “SIDNEY”, “Гідропанк”, “Ротонда”, “Pillow Killer's Killer”, “Drown Souls”, “RETIAZ”, Знахідка звуків”, “Pillow Killer's Killer”, “Incident Incide”
Початок: 18.00
Вхід: 15 гривень

Кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
“Висоцький. Спасибі, що живий”
Сеанси: 11.00, 13.30, 16.00, 18.20, 20.40
Це дві години справжнього життя! Дія фільму розгортається в 1979 році, коли на одному з концертів Висоцькому стає погано з серцем. Він переживає клінічну смерть. У ролях: Андрій Смоляков, Оксана Акіньшіна, Іван Ургант, Максим Леонідов, Андрій Панін, Володимир Ільін, Дмитро Астрахан.

Кінотеатр “Планета”, зал “Прем'єрний” у 2D
“Сутінки. Сага. Світанок” Частина 1 (“The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1”)
Сеанси: 11.50, 20.40
Белла Свон постає перед непростим вибором — зберегти життя собі або своїй дитині (наполовину вампіру, наполовину людині). Вона вирішує залишити маля, але Едвард та інші члени сім’ї Каллен категорично проти. Допомога приходить несподівано від того, від кого її зовсім не чекали. Удвох Белла і Розалі намагаються зберегти життя дитині, навіть не здогадуючись, до яких страхітливих наслідків це призведе.

Кінотеатр “Планета”, Синій зал у форматі 3D
“Веселі ніжки” (США, 2011, “Happy Feet", анімаційний мультфільм, комедія, дитячий)
Сеанси: 10.10, 14.00, 15.40, 17.20, 19.00
Малюк Мамбл почувається повним невдахою у зграї імператорських пінгвінів, де запорука успіху й визнання - солодкоголосий спів. Мамбл не здатний проспівати жодної ноти, проте... чудово танцює чечітку. Навіть, якщо ти дуже талановитий, але такий малий і не схожий на інших - усе здається сумним і нецікавим. Одного разу унікальні здібності Мамбла перетворюють його на знаменитість - серед пінгвінів починається повальне захоплення чечіткою. Добрий і веселий мультфільм від режисера історії про порося Бейба та мегахітома «Божевільний Макс» не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих. “Веселі ніжки” обійшли в американському прокаті самого Джеймса Бонда! Ідея мультфільму та ж сама, що й 11 років тому в «Бейбі», де проголошувалося, що порося має наполегливо залишатися поросям, навіть якщо йому раптом спало на думку вважати себе собакою. Сюжет із наявністю обов'язкових комічних персонажів часом смішить, а часом змушує задуматися, а в кінці від розчулення навіть хочеться пустити сльозу. Джордж Міллер включив до сюжету музику й танці, що, в свою чергу, дало можливість використовувати сучасні та класичні композиції, а також різноманітні танцювальні стилі. І вже повірте, цього в мультфільмі дуже багато, з лишком вистачить на добрий мюзикл. Не розчарують вас і комп'ютерні технології. На доданок до всього (вельми сильний хід!) Міллер не став малювати людей, як це належить у анімаційних фільмах, а зняв справжніх, живих людських особин і органічно “вклеїв” їх у мульткадр, у результаті чого скорботна психологічна сила згаданих вище епізодів збільшилася багаторазово. Одним словом, перед нами досить дивний опус і надзвичайно неоднорідний.