Новини в Хмельницькому "Є" | Проскурівський Телеграф | Оголошення

Афіша в м. Хмельницькому за 12 Вересня 2011

Ресторан “Святковий”
17 вересня
Вечірка в стилі 3D
“Elite promo group” present: 17 вересня вперше в Хмельницькому у ресторані “Святковий” відбудеться “3D party” and happy birthday Рома Коваль! Отримай на вході анагліфні окуляри й відчуй себе у тривимірному просторі. Трансляція DVJ 3D відео. Всі гості закладу зможуть взяти участь у розіграші квитків до найкращих кінотеатрів міста! Танцпол запалюватимуть: Dj Andrey Smile, Dj Dirk van Der, Dj Boom, Dj Slim Di Grand, Dj Dima Scorpion. Підніматиме настрій: Mc Andrey Zvezdoff.
Початок: 22.00
Вхід: 50 гривень, з флаєром — 40 гривень, передплата — 30 гривень.

НІчний клуб “Vanilla Sky”
15 вересня
Гумористичне “Стендал шоу”
15 вересня в нічному клубі “Vanilla Sky” відбудеться гумористичне “Стендал шоу” (при підтримці комнди КВН “Кофе в постель”). За пультом: Dj Slim Di Grand, Dj Gipsy, Dj Danny White.

Ціна квитків: 20 гривень

НІчний клуб "Vanilla Sky"
16 вересня
Танцювальний проект “Dance Project famous”
16 вересня в нічному клубі “Vanilla Sky” - танцювальний проект “Dance Project famous”. Настрій підніматимуть: Dj Slim Di Grand, Dj Gipsy, Dj та Мс Danny White.

Ціна квитків: 30 гривень

Паті-бар “АДАМАНТ”
16 вересня
“Жіночий день”
16 веречня в паті-барі “АДАМАНТ” - “Жіночий день”! Подарунок для всіх прекрасних дам - чоловічий стриптиз від Мілана! За пультом: Dj Blondin. Розважатиме: Mc Jocker.Арт-клуб “Токіо”
17 вересня
“SAKURA SESSIONS”
17 вересня арт-клуб “Токіо” запрошує всіх бажаючих на “SAKURA SESSIONS”. Цієї ночі ви потрапите немов у казку: 40 китайських ліхтариків, 40 настінних віял, 40 гілок сакури, а також 4D ефект та аромати сходу! Двоє “GO-GO” танцюристів (4 виходи по 15 хвилин). Кожен вихід “Go-Go” супроводжується новими костюмами, дизайн яких витриманий суворо у східному стилі. Ви побачите неперевершений постановочний танець “ІНЬ-ЯНЬ”. Сюрприз: 100 CD у подарунок для гостей арт-клубу! Ведучий: Антон Довлатов. За пультом: Dj Гусєв, Dj Скорпіон та DJ Leenata (м. Одеса).

Вхід: 50 гривень, передпродаж - 40 гривень.

Кінотеатр “Прем'єрний”, Синій зал
“Вагітний”
Сеанси: 13.40, 15.20, 17.00, 18.40, 20.30. У вихідні — 12.00
Ця історія з Дмитром Дюжевим, Михайлом Галустяном та Анною Седаковою у головних ролях про чоловіка, який почувши, що думка матеріальна, вирішив загадати бажання. Але не врахував однієї важливої деталі, що і бажання треба загадувати правильно. Побачивши падаючу зірку, він вимовив “Хочу дитину”, і через чотири тижні його мрія збулася, тільки завагітніла не його дружина, а він сам.

Кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
“Вінні Пух” (“Winnie the Pooh”)
Сеанси: 10.00, 11.50
Незважаючи на те, що анімацій про Вінні Пуха вже чимало, останній діснеївський мультфільм примітний з багатьох причин. По-перше, в сюжеті цього фільму всім відома історія про хвіст нещасного віслючка відсувається на другий план, тоді як велика частина стрічки належить не менш цікавій історії, яку придумали автори фільму. По-друге, останній раз повнометражне кіно про “культового ведмедя” виходило 35 років тому.

Кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
“Агент Джонні Інгліш. Перезавантаження” (Франція, Велика Британія, Японія, Ізраїль, 2011, бойовик, комедія, пригоди, “Johnny English Reborn”)
Сеанси: 13.10, 15.00, 17.10, 19.00, 21.00
У фільмі “Агент Джонні Інгліш. Перезавантаження” найсмішніший британський шпигун повертається - Джонні Інгліш знову при справах. Він чудово розбирається в сучасній зброї, жінках і автомобілях. Тільки такому шпигунові під силу розкрити нову світову змову, в якій замішані КДБ, ЦРУ і МІ-7. Поки англієць із великими вухами, в попередній серії випадково записаний у спецагенти, зміцнював тіло й дух у буддистському монастирі, світ опинився на порозі катастрофи. Азіати почали виробляти ядерну зброю, а на китайського прем'єра готується замах... Що буде далі - відомо заздалегідь не стільки тому, що з арсеналом прийомів Роуена Аткінсона знайомі майже всі, скільки тому, що все те ж саме вже було в першій серії, з моменту виходу якої непомітно минуло десять років. “Агент Джонні Інгліш. Перезавантаження” - це друга частина британського комедійного фільму, який пародіює секретного агента Джеймса Бонда. Зміни в новій стрічці лише косметичні: замість Наталі Імбрулії дівчиною цього Бонда стала Розамунд Пайк (“Помри, але не зараз”), замість похмурого британського помічника - чорношкірий геймер у кепці, замість техніки “Sony” - продукція компанії “Apple”, замість жартів про французів - жарти про азіатів. Аткінсон б'ється сковорідкою, захищається парасолькою, випадає з літака, приймає психотроп, намагається вимовити складне російське прізвище “Пудовкін”...