Новини в Хмельницькому "Є" | Проскурівський Телеграф | Оголошення

Афіша в м. Хмельницькому за 09 Серпня 2011

Токіо
11 серпня
Даёшь Молодёжь
11 серпня у нічному клубі «Токіо» вечірка під назвою «Даёшь Молодёжь». Разом із вами святкуватимуть: Dj Staranchyk, dj Santiago, Dj Dima Neon, Dj Alan Reid, mc Andrey Zvezdoff. У програмі - розіграш студійної фотосесії від Image Studio.
22.00.
15-25 грн

Vanilla Sky
13 серпня

У програмі - презентація літнього міксу від DJ-резидентів, безкоштовна роздаxf CD з міксами. Розважатимуть: Dj T. Cool, Dj Slim di Grang, Dj Gipsy. Вхід: Ч - 40 грн, Ж - 30 грн, з клубною карткою - знижка 10 грн. тел. для довідок 78-51-74.

30 - 40 грн

Токіо
14 серпня
Revo party
«Revo party» 14 серпня у нічному клубі «Токіо» розважатимуть: Dj Kevin Guest, Dj Alan Reid, Dj Dima Neon, Dj Rovek, Mc Andrey Zvezdoff, Mc Yuzik. Першим 50-ти гостям – безкоштовний напій «REVO».
21.00
20 - 25 грн

Vanilla Sky
12 серпня
Maski Show
Maski Show Pj-show Passionate Dolls 12 серпня у нічному клубі «Vanilla Sky» гостей вітатимуть: Dj Slim, Dj Grand, Dj Slim, MC Gipsy. Вхід: Ч та Ж: 30 грн. До 23.00 дівчатам - вхід вільний.
22.00
30 грн

Токіо
11 серпня
День молоді
Разом із вами святкуватимуть: Dj Staranchyk, dj Santiago, Dj Dima Neon, Dj Alan Reid, mc Andrey Zvezdoff. У програмі - розіграш студійної фотосесії від Image Studio. Вхід після 23.00: М та Ж – 25 грн., до 23: М та Ж – 15 грн. Початок: 22.00.
22.00
15-25 грн

Кінотеатр ім. Т.Г. Шевченка
"Смурфіки"
11.00, 13.00, 15.00, 17.15.
Маленькі сині гномики, рятуючись від злого чаклуна Гаргамеля, виходять за межі свого рідного містечка і потрапляють прямо у Центральний парк Нью-Йорка. Їхній чарівний світ залишився десь далеко і маленьким героям знайти дорогу додому буде зовсім непросто, тим більше, враховуючи наміри злого чаклуна.

Кінотеатр «Планета», зал «Прем'єрний» у 3D
"Смурфіки"
10.10, 11.50, 13.30, 15.10, 16.50
Маленькі сині гномики, рятуючись від злого чаклуна Гаргамеля, виходять за межі свого рідного містечка і потрапляють прямо у Центральний парк Нью-Йорка. Їхній чарівний світ залишився десь далеко і маленьким героям знайти дорогу додому буде зовсім непросто, тим більше, враховуючи наміри злого чаклуна.

Кінотеатр «Планета», зал «Прем'рний» у 3D
Ковбої проти прибульців (США, 2011)

1873, Абсолюшен, штат Аризона. У цю глуху американську провінцію прибуває незнайомець, який втратив пам'ять. Єдиний натяк на його минуле - це дивні кайдани на одному з його зап'ястків. Мандрівник швидко дізнається, що жителі містечка не раді незнайомцям, та й взагалі вони виходять на вулиці лише за наказом полковника Долархайда, правлячого в цій місцевості залізною рукою. Незабаром дивна поведінка жителів стає зрозумілою. Періодично з неба з'являються жахливі створіння, які забирають усе, що їм заманеться і тримають місто в панічному страху. Головний герой поступово згадує те, що з ним сталося, і стає єдиною надією міста на порятунок.

Кінотеатр «Планета», «Синій» зал
«Повстання планети мавп»
12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00
Американський науково-фантастичний фільм, знятий режисером Рупертом Вайттом. Картина знята за однойменним романом французького письменника П'єра Булля.

Кінотеатр ім. Т. Г. Шевченка
Секс по дружбі («Friends with Benefits», США, 2011, романтична комедія, )

Це молодіжна комедія про те, як важко відшукати в сучасному світі свою другу половинку, і як важко зберегти стосунки через особисті забобони та егоїзм. Джемі (Міла Куніс) працює в кадровому агенстві Нью-Йорка. Вона успішна, реалістка у житті, гарна, але... самотня, оскільки всі колишні романи закінчувалися невдачами. Ділан (Джастін Тімберлейк) - талановитий та успішний у своїй справі дизайнер з Лос-Анджелеса, красень і мрія кожної дівчини. Але в його особистому житті все йде шкереберть, тому він також... самотній. Для них обох стосунки з обов'язками - ціла проблема, бо для життя достатньо мати можливість будувати кар'єру і задовольняти свої потреби у сексі без постійних стосунків. Недивно, що доля зводить Джемі й Ділана разом. Познайомившись ближче, герої розуміють, що мають багато спільного. Вони без зайвих докорів по-дружньому висміюють власні фобії і, найголовніше, переконують себе, оточення та одне одного, що кохання для них - не що інше, як казка, міф, вигадка. Вони вирішують провести експеримент. Суть його в тому, щоб займатися сексом по-дружньому, без обов'язків, не розвиваючи при цьому жодних любовних стосунків. Одна річ сказати, інша - присягнутися на електронній Біблії. Але чи можливо, щоб люди зі спільними інтересами, які відчувають одне до одного сексуальний потяг, так і зилишилися холодними в серцях? Чи можливий взагалі "неемоційний" секс? Кінцівка з хепі-ендом напрошується сама собою вже в перші хвилини фільму. Тільки не треба одразу покидати кінозал. Нехай сценарій і видасться банальним, але посміятися буде над чим. Слід віддати належне авторам картини: веселі непорозуміння, безумства, легкий екстрім вибудувані на хорошому рівні. Фільм "Друзі по сексу" розповідає про цінності, якими живе вже не одне покоління: дружба, любов, сім'я. І секс. Цінність це чи ні, вирішувати вам самим. Насолоджуйтеся романтичною комедією, яка має все: чудові персонажі, дотепні діалоги та комічні ситуації. І не можна не відзначити майстерність акторів, які заряджають енергією, позитивом і... почуттями. Стрічку можна переглянути у кінотеатрі ім. Т. Г. Шевченка. Сеанси: 19.10, 21.00. Тел. для довідок: 79-53-46.