Новини в Хмельницькому "Є" | Проскурівський Телеграф | Оголошення

Афіша в м. Хмельницькому за 19 Липня 2011

Диско-бар “FIRE”
22 липня
“АЛКоШАРА”
Алкогольне паті 22 липня в диско-барі “FIRE” - вечірка “АЛКоШАРА”. Гостей розважатимуть: Dj Harm (м. Херсон), Dj Danny White (м. Хмельницький) та Mc In.Team (м. Хмельницький). Святковий настрій даруватимуть чарівні енергійні дівчата із Pj-show. Початок: 21.00. Ціна квитків: 25 гривень (до 22.00 - вільний!).
21.00.
25 гривень

VANILLA SKY
22 липня
Клубний формат
22 липня в нічному клубі “VANILLA SKY” - вечірка “Клубний формат”: гості (Dj’s) і шоу-програма. Вхід: 30 гривень (дівчатам до 23.00 - вільний!).
21. 00
30 гривень

Матадор
21 липня
“WAY WIND TOUR-2011” “Шлях Сонця”
Крокуємо шляхом Сонця 21 липня в рамках “WAY WIND TOUR-2011” нічний клуб “Матадор” відвідає гурт “Шлях Сонця” (pagan thrash metal, м. Москва). При підтримці: PANTEYA (alternative/metal, м. Хмельницький), STRAP.ON (thrash metal, м. Хмельницький), UP/DOWN (groove metal, Калинівка).
19.00
25 гривень.

клуб “ТОКІО”
23 липня
“MISS BIKINI-2011”
23 липня в нічному клубі “ТОКІО” - конкурс краси “MISS BIKINI-2011”. Гостей супер-шоу розважатимуть: Mc Balu та Mc Andrey Zvezdoff. За пультом: Dj Goosev та Dj Dima Scorpion.
21.00
лопці - 50 гривень, дівчата — 30.

клуб “Шторм”
23 липня
Помаранчевий настрій
23 липня в нічному клубі “Шторм” - Kate Orange, Vocal Djane, Rotterdam. За пультом: Dj Tarska та Dj Alt. Розважатиме: Mc Ёж.
22.00
хлопці - 40 гривень, дівчата - 30 гривень.

Кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
“Гаррі Поттер і смертельні реліквії-2” (“Harry Potter and the Deathly Hollows: Part 2”)
Сеанси: 10.40, 13.00, 15.30, 18.00, 20.30.
“Гаррі Поттер і смертельні реліквії-2” (“Harry Potter and the Deathly Hollows: Part 2”) Гаррі Поттер і його вірні друзі повертаються до Хогвартсу, щоб знайти і знищити останні горокракси, “реліквії життя” Воландеморта. Але коли Темний Лорд дізнається про їхні плани, починається велика битва, після якої життя героїв вже ніколи не буде колишнім... Гаррі трагічно втрачає всіх своїх друзів. Залишаться лише найсміливіші! Кінотеатр імені Т. Г. Шевченка, тел. для довідок: 79-53-46.

Кінотеатр “Планета”, Синій зал.
“Пінгвіни містера Поппера” (“Mr. Popper's Penguins”)
11.20.
Головну роль у новій американській комедії Марка Уотерса зіграв неперевершений Джим Керрі. Том Поппер - це маклер і фанат арктичних полярників. Одного разу він отримує у спадок шістьох пінгвінів. Поселивши їх у холодильнику, Том і припустити не міг, що відбудеться далі...

Кінотеатр “Планета”, зал “Прем'єрний” у 3D
“Гаррі Поттер і смертельні реліквії-2” (“Harry Potter and the Deathly Hollows: Part 2”)
11.00, 13.30, 16.00, 18.30, 21.00.
Гаррі Поттер і його вірні друзі повертаються до Хогвартсу, щоб знайти і знищити останні горокракси, “реліквії життя” Воландеморта. Але коли Темний Лорд дізнається про їхні плани, починається велика битва, після якої життя героїв вже ніколи не буде колишнім... Гаррі трагічно втрачає всіх своїх друзів. Залишаться лише найсміливіші!

Кінотеатр "Планета"
Кохання дорожче за моду! “ Prada і почуття” (США, 2011)
Сеанси: 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00.
Дві сестри, які із самого дитинства живуть як принцеси, несподівано опиняються на вулиці - в них зовсім безглуздо вмирає багатий батько, в якого, як виявилося, була ціла купа боргів. Тут же з'явився незаконнонароджений син багатого татуся, його пасія купує будинок дівчаток, більше схожий на палац, а самих сестер, чомусь дуже агресивно й нахабно, виганяє на вулицю за мовчазної згоди братика. Тепер у дівчат нове життя - повне злиднів та поневірянь. Але саме в таких екстремальних умовах дівчата зможуть, нарешті, вирости, стати розумнішими, сильнішими, і, звісно, тут вони знайдуть своє кохання... Сюжет з одного боку заїжджений до такого ступеня, що цілком передбачувані абсолютно всі діалоги акторів. З іншого боку, режисер зайняв виграшну позицію: цікаво показані мексиканці, які завжди радіють життю і попивають текілу. Ймовірно, для Америки фільм знімався з розрахунком на те, щоб пробуджувати в безсердечних жителів Лос-Анджелеса почуття толлерантності стосовно латиноамериканців. І, якщо чесно, екранний мексиканський народ імпонує значно більше, ніж американський. Вийшло щось на зразок міксу недоладності й псевдореалістічності. Щоправда, деякі моменти все одно змушують посміхатися, а актриси Камілла Белль та Алекса Вега швидше радують, ніж розчаровують. До речі, любовна історія Марії цікавіша, ніж Нюсіна. При цьому приємно здивував рівень операторської роботи - хоч пейзажі у фільмі й нехитрі, але оператор Гектор Ортега, на рахунку якого поки що немає великих проектів, залишитися без роботи в Голівуді не повинен. А ось інший дебютант голівудського кіно Анхель Грація, який займав під час зйомок режисерське крісло, повинен задуматися про те, чому перший млинець у його виконанні вийшов грудкою. За великим рахунком, історія під назвою “Prada і почуття” була розказана примітивно, безідейно й зовсім нецікаво. В якійсь мірі кіно можна віднести до розряду сімейних - воно не сильно напружує і практично не змушує думати. Але цікавим воно буде, мабуть, лише любителям мексиканських мильних опер. Вийшло під стать. У результаті, фільм нагадує якісну китайську підробку сумки “Prada” - все на місці, все гарненько, тільки в паспорті сумки чомусь все не італійською, а китайською написано! Цілком можна подивитися вдома під “нічого робити”. З 21 липня стрічку можна переглянути в кінотеатрі “Планета”,