Новини в Хмельницькому "Є" | Проскурівський Телеграф | Оголошення

Афіша в м. Хмельницькому за 9 травня 2011


Нічний клуб «Foxy's ПАБ»
13 травня
Вечірка “П'ятниця тринадцяте”
13 травня в American pub “FOXY'S” відбудеться вечірка “П'ятниця тринадцяте”. Розважатимуть: Dj Rewall, Dj Pershyn, Dj Wells, Mc Monic, Mc Andrey Zvezdoff.
Початок: 21.00
Вхід: 30 гривень, передпродаж — 20 гривень.


Нічний клуб «Токіо»
15 травня
Клубне реаліті-шоу “Я — найкраща!”
15 травня Odessa Promo Group і нічний клуб “Tokio” представляють вечірку-кастинг на інноваційному клубному реаліті-шоу “Я — найкраща!”. Щонеділі чарівні дівчата, учасниці проекту, будуть змагатися між собою за звання найкращої на проекті. Хочете побачити, хто з них найкраще дефілює, танцює, має артистичні здібності? З кожною вечіркою домашнє завдання буде все цікавішим і захоплюючим. Врешті-решт, ми дізнаємося, хто з хмельницьких дівчат справді гідний звання “Я - найкраща!”. Серед призів - тур до Європи, золоті й коштовні прикраси, а також гроші, гроші, гроші! Усіх фіналісток та переможниць номінацій чекають заохочувальні призи від організаторів та партнерів заходу.
Початок: 21.00

Нічний клуб «Шторм»
14 травня
Dj ANNA LEE
14 травня в нічному клубі “Шторм” - Dj ANNA LEE. Всеукраїнський тур першої української жінки ді-джея присвячується її 15 річчю на клубній сцені. DJ Anna Lee входить в найкращу п'ятірку ді-джеїв країни! Приходьте послухати музику, в якій виразний жорсткий ритм переплітається з надзвичайно красивою гармонією і не рідко вокалом. Це музика з відчуттям польоту.
Початок: 22.00
Вхід: 50 гривень, з флаєром - 40 гривень.

Хмельницький кінотеатр «Планета» (зал “Прем'єрний”)
“В суботу”
Початок сеансів: 14.10
Катастрофа, порівнянна за масштабами з бомбардуванням Хіросіми. Це фільм про фатальну неможливість втечі людини від того, що становить її суть. В ролях: Антон Шагін, Світлана Смірнова-Марцинкевич, Станіслав Рядинський, В'ячеслав Петкун, Сергій Кузькін.

Хмельницький кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
“Гоп” (“Hop”)
Початок сеансів: 11.00
Продюсери однієї з найкращих анімаційних стрічок минулого року “Нікчемний я” піймали хвилю та приготували нову революційну історію. Справді, фантазії творцям не позичати – сюжет явно не тривіальний, отже не забудьте подивитися нову хітову прем’єру.

Хмельницький кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
“Форсаж-5. Пограбування в Ріо” (“Fast Five”)
Початок сеансів: 12.50, 15.10
До п'ятої частини фільм настільки “розкочегарився”, що рясніє не тільки перегонами, дорогими автівками, вродливими дівчатами, а й усіма симптомами блокбастеру. А саме: авантюрним сюжетом, інтригою, драмою, запаморочливими локаціями, іскрометним гумором.

Хмельницький кінотеатр «Планета» ("Синій" зал)
“Форсаж-5. Пограбування в Ріо” (“Fast Five”)
Початок сеансів: 14.10, 16.20, 18.30, 20.40. У вихідні - 12.00
До п'ятої частини фільм настільки “розкочегарився”, що рясніє не тільки перегонами, дорогими автівками, вродливими дівчатами, а й усіма симптомами блокбастеру. А саме: авантюрним сюжетом, інтригою, драмою, запаморочливими локаціями, іскрометним гумором.

Хмельницький кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
“Священник” (2011, США, жахи, фантастика, бойовик, трилер, “Priest”)
Початок сеансів (3 13 травня): 17.50, 19.30, 21.00
Жорстока війна людства з вампірами тяглася багато століть, і, здається, що людина взяла гору. Жменька вампірів, яка вижила в цій війні, зникла у далеких резерваціях, а велика частина людства сховалася в містах в оточенні високих стін під заступництвом Церкви. Коли в місто приходить звістка про напад вампірів на далеке поселення, ветеран останніх вампірських воєн постає перед правлінням Церкви, щоб отримати дозвіл виїхати з міста й податися слідом нападників вампірів. Перед нами дуже добротний, якісний і неймовірно стильний фільм, який вражає як своєю візуальною складовою, так і протестом проти експлуатації релігії лукавими людьми, які використовують Бога, як ширму для досягнення своїх корисливих інтересів. Ім'я режисера Скотта Чарльза Стюарта ще до перегляду поставило на фільмі штамп посередності, бо його минулий проект “Легіон” з тим же Полом Беттані в головній ролі виявився не надто вдалим. У минулого й нового проекту Стюарта виявилася дуже схожа тематика: надприродна чарівна нежить і нечисть у вигляді ангелів та демонів; один обраний, який йде проти системи; проблеми святості і гріха. Чудові теми, які в руках умілого творця можуть стати справжнім шедевром, знайшовши цікаву форму й втілення! До речі, Пол Беттані вже одного разу підкорив світ наповал своєю реалізацією релігійного фанатика з Опус Деї ченця Сайласа з культової екранізації “Код да Вінчі”. Цього разу харизматичний англієць також примудрився витягнути новий фільм Стюарта на дуже високий рівень. У “Священнику” Пол постає брутальним і нещадним, але разом із тим розважливим і тверезомислячих.
Також перегляд буде у Хмельницькому кінотератрі "Планета" у 3D (“Прем'єрний” зал)
Початок сеансів (3 13 травня): 12.30, 16.00, 17.40, 19.20, 21.00