Новини в Хмельницькому "Є" | Проскурівський Телеграф | Оголошення

Афіша в м. Хмельницькому за 11 квітня 2011


Jazz-ресторан
15 квітня
Відкриття джазового сезону
15 квітня в Jazz-ресторані (колишній ресторан “Сонечко” при вході в парк імені М. Чекмана) — розпочинається музичний сезон. Відкриє його рок-гурт “STANZA”. Добре відома хмельничанам команда постане перед своїми слухачами з оновленим репертуаром. Окрім власних пісень у виконанні гурту лунатимуть кавери на популярні пісні західних виконавців минулого й сучасності. Відтепер виступи гурту “STANZA” відбуватимуться у Jazz-ресторані щоп’ятниці.
Початок: 21.00
Вхід: 30 гривень.

Aрт-кафе “Арт-паб”
17 квітня
“ПРОсКурів-ФЕСТ”
17 квітня в “Арт-Пабі” відбудеться другий концерт ІІ відбіркового туру Хмельницького міського рок-фестивалю “ПРОсКурів-ФЕСТ” у складі Shoes Retiaz Rutz.
Початок: 21.00
Вхід: 10-15 гривень


Foxy's ПАБ
15 квітня
Фолк-метал гурту “Тінь сонця”
15 квітня в американському пабі “FoxY's” відбудеться концерт сучасного київського фолк-метал гурту “Тінь сонця” із презентацією альбому “Танець серця”. Колектив постійно запрошують виступити на фестивалях у різних містах України, Польщі, Білорусі.
Початок: 19.00
Вхід: 20 гривень.

Aрт-кафе “Арт-паб”
15 квітня
“Карт БЛАНШ”
Гуртом із жіночим вокалом сьогодні нікого не здивуєш. Але коли на вокалі дівчина з гітарою – це викликає підвищений інтерес. 15 квітня в “Арт-Пабі” відбудеться концерт вінницького рок-н-рольного колективу “Карт БЛАНШ”.
Початок: 21.00
Вхід: 25 гривень.

Нічний клуб “Vanilla Sky”
15 квітня
Вечір прем'єр
15 квітня в нічному клубі “Vanilla Sky” “Elite promo group” презентує вечірку-прем'єру! Презентація кліпу від “Double Ego”. Гості: “Evagreen”, Ajay та Люшен (м. Тернопіль), Dikordas Projekt з елементами “FIRE Show”, Dj Jeremy Star, Dj Unit, ТРІАЛ-ШОУ, PJ Show Chicago, MC ANDREY ZVEZDOFF. Зйомки телепередачі від каналу (“Ексклюзив”). На перших 50 дівчат очікує келих шампанського.
Початок: 22.00
Вхід: чоловіки — 35 гривень, дівчата — 25 гривень.

Нічний клуб «Матадор»
16 квітня
“З кожним днем все радісніше жити!”
16 квітня в нічному клубі “Матадор” вечірка під гаслом “З кожним днем все радісніше жити!”. Цього дня відбудеться нагородження “Матадору”, який виграв всі призи в номінації “Циця-годiвниця року!”, платиновим черпаком. Клуб залишив позаду всіх конкурентів і зайняв перші місця в номінаціях: “Картопля фрі року”, “Непереможний узвар” та “Горілка співунка по 5 гривень за 50 г”. На честь урочистості концерт від гурту “ЛОС Колорадос”, який цього дня святкує свій день народження. Після виступу - шоу від Диск жокей Росліка! Платиновий черпак буде “ходити” по залу й напувати всіх відвідувачів 100%-им продуктом!
Початок: 22.00
Вхід: 50 гривень.

Нічний клуб “Токіо”
9 квітня
Українська дискотека
16 квітня в нічному клубі “Токіо” - українська дискотека. Фуршетний стіл та випивка в найкращих українських традиціях. Для всіх відвідувачів в українських національних костюмах протягом ночі вхід вільний.
Вхід: 50 гривень (дівчатам до 22.00 — безкоштовно!)

Хмельницький кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
“Службовий роман. Наш час”
Початок сеансів: 12.20, 14.00, 15.40, 17.30, 19.20, 21.00
Нова адаптпція фільму Ельдара Рязанова “Службовий роман”. В ролях: Світлана Ходченкова, Володимир Зеленський, Марат Башаров, Анастасія Заворотнюк, Павло Воля, Іван Охлобистін, Аліка Смєхова, Тігран Кеосаян.

Хмельницький кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
“Ріо” (“Rio”)
Початок сеансів: 11.00, 13.00,15.00, 17.00, 19.00
Мультфільм “Ріо” - черговий шедевр для маленьких дітей і захоплених дорослих. Тут є все, що повинно бути в класному мультику: бездоганна картинка, хороший гумор, якісний музичний супровід і цікава кінцівка. Наповнений духом розваг, чарівністю милої живності й різноманітністю яскравих фарб бразильського карнавалу.

Хмельницький кінотеатр «Планета» (зал “Прем'єрний”)
“Ріо” у 3D (“Rio”)
Початок сеансів: 11.50, 13.40, 15.30, 17.20, 19.10. У вихідні — 10.00
Мультфільм “Ріо” - черговий шедевр для маленьких дітей і захоплених дорослих. Тут є все, що повинно бути в класному мультику: бездоганна картинка, хороший гумор, якісний музичний супровід і цікава кінцівка. Наповнений духом розваг, чарівністю милої живності й різноманітністю яскравих фарб бразильського карнавалу.

Хмельницький кінотеатр «Планета» (Синій зал)
“Заборонений прийом” (“Sucker Punch”)
Початок сеансів: 13.00, 15.00, 17.00, 19.00. У вихідні — 11.00
Молоду дівчину за наполяганням її лихого вітчима відправляють у лікарню для душевнохворих, де через п'ять днів їй проводять лоботомію. Щоб убезпечитися від болю, героїня вигадує казковий світ, де й починає планувати свою втечу.

Хмельницький кінотеатр «Планета» (зал “Прем'єрний”)
“Кохаю і крапка” у 3D
Початок сеансів: 21.00
Романтична історія з елементами гумору й драматичними моментами від українського режисера Валерія Ямбурського. У ролях: Дмитро Шаракоіс, LiLu, Павло Деревянко, Олександр Тютрюмов.

Хмельницький кінотеатр «Планета» (Синій зал)
“Червона шапочка” (США, Канада, 2011, мелодрама, містика, трилер, “Red Riding Hood”)
Початок сеансів (3 14 квітня): 16.30, 18.30, 20.30
Голівуд любить переробляти або дуже вільно трактувати дитячу літературу, часто перетворюючи останню в похмурі готичні трилери. Фільм “Червона Шапочка” - це готичне перекладення казки Шарля Перро. Дія відбувається в середньовічному селі, жителі якого налякані безчинствами перевертня. Головна героїня, Червона Шапочка, опиняється втягнутою в низку жахливих подій, ставши метою переслідування для чудовиська. Вона - приваблива дівчина, яка опинилася “між двома вогнями”: її тягне до загадкового ізгоя Пітера, але її батьки вже засватали їй багатого Генрі. Тоді Велері зважується на втечу з Пітером, але напередодні виявляють мертвою її сестру, яка стала жертвою перевертня. Детективний сюжет тут зав'язаний із грамотною хвацькістю - вовком може стати хто завгодно: хоч суджений, хоч контужений, хоч взагалі бабуся. Аманда Сейфрід у своєму червоному плащику виглядає дуже ефектно та стильно, а Гарі Олдман у ролі “бісогона” тут навіть страшніший, ніж усі піксельні перевертні. Але найголовніше, вся ця гормональна патологія з бісовщиною урівноважена здоровою самоіронією. Вгадується почерк як сценариста Девіда Джонсона, який написав видатний трилер “Дитя пітьми”, так і постановниці Катрін Хардвік, яка зняла першу частину “Сутінок”. “Червона Шапочка” - це на рідкість дотепна самопародія. Смішного тут більше, ніж страшного, декоративності більше, ніж похмурості, а казка Перро відчувається досить поверхово. Загалом, весь сюжет фільму - це нескінченні перегони розповіді між двома конфліктуючими одна з одною сюжетними лініями: романтичної та детективної. Дивитися на все це трохи нудно, і лише фінал можна назвати вражаючим.