Новини в Хмельницькому "Є" | Проскурівський Телеграф | Оголошення

Афіша в м. Хмельницькому за 28 березня 2011


Нічний клуб “Шторм”
2 квітня
Katya Tsaryova
Katya Tsaryova. А також: Dj Tucha (м. Київ), Dj Alt, Dj Tarska, Mc Ёж.
Вхід: чоловіки — 40 гривень, жінки — 30.

Aрт-кафе “Арт-паб”
2 квітня
Смугастий джаз
2 квітня в “Арт-Пабі” - концерт рок-гурту “ZebraJazz” (м. Хмельницький).
Початок: 22.00
Вхід: 30 гривень

Паті-барі “Adamant”
1 квітня
Концерт “Take-Five”
1 квітня в паті-барі “Adamant” відбудеться концерт колективу “Take-Five”. А також: дискотека 80-х, конкурси, призи, жива музика.
Початок: 21.00
Вхід: вільний


Aрт-кафе “Арт-паб”
31 березня
“Кобзарський блюз”
31 березня в “Арт-Пабі” відбудеться сольний концерт відомого барда, автора й виконавця власних пісень - Віктора Цимбалюка з програмою “Кобзарський блюз”.
Початок: 20.00
Вхід: 10 гривень.

Нічний клуб “СВ”
1 квітня
Ніч сміху та позитива
1 квітня в нічному клубі “СВ” - ніч сміху та позитива чекає на вас. Це дійство неможна пропустити. DJ Mouse B (м. Київ), DJ Alex Slam (м. Київ), DJ Kovalchuk B2B DJ Marbaks, DJ Stefan b2b Lesha 4U, DJ Respect B2B DJ Beat One, DJ GrandPuma, MC Pitbull.
Початок: 22.00
Вхід: 30 гривень.

Aрт-кафе “Арт-паб”
3 квітня
“Кобзарський блюз”
Креативне агентство “Never-Never Land” представляє: 3 квітня в “Арт-Пабі” - концерт рок-гурту “Spring Madness vol. 2: Scarytale” . В програмі: Eliza Death — бароко-панк (м. Київ), Tacituknum — індустріал-рок (м. Київ). До вашої уваги конкурси, перфоманси, fire-show.
Початок: 21.00
Вхід: 30 гривень.

Aрт-кафе “Арт-паб”
1 квітня
Рок + КВН
1 квітня в “Арт-Пабі” - концерт рок-гурту “Shumrise Band” “КВНщики +”.
Початок: 21.00
Вхід: 30 гривень.

Нічний клуб «Матадор»
3 квітня
“Третій 3-А аргумент”
3 квітня в нічному клубі “Матадор” відбудеться концертна програма ZiQ і KARMAN в рамках проекту реп-вечірки “Третій 3-А аргумент”. А також резиденти проекту й переможці голосування. Коментатори: Макс ТТ та Артем Фонарь.
Початок: 19.00
Вхід: 35 гривень.

Диско-барі “FIRE”
1 квітня
Чорний гумор
1 квітня в диско-барі “FIRE” вечірка з приводу Дня сміху за участю команд-учасниць Подільської ліги КВН. Настрій піднімають: Dj Danny, Dj Harm, Mc In. Team, Pj Show.
Початок: 22.00
Вхід: 20 гривень (до 23.00 — вхід 50%).

Хмельницький кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
“Прибулець Павло” (“Paul”)
Початок сеансів: 10.00, 15.20, 19.10, 21.00
Наукова фантастика через призму міських легенд. Нік Фрост і Саймон Пегг продовжують традицію “ми написали, ми зіграли”, радуючи публіку своїми виразами облич. Озвучує дотепного прибульця Павла резидент “Comedy Club” Павло Воля.

Хмельницький кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
“Ранго”
Початок сеансів: 11.40, 13.30, 17.20
Мультфільм про домашню тваринку на ім'я Ранго, який шукає сенс існування.

Хмельницький кінотеатр «Планета» (Прем’єрний зал)
“Ранго” 3D
Початок сеансів: 12.00, 14.00
Мультфільм про домашню тваринку на ім'я Ранго, який шукає сенс існування.

Хмельницький кінотеатр «Планета» (Синій зал)
“Заборонений прийом” (“Sucker Punch”)
Початок сеансів: 13.00, 15.00, 17.00, 19.00. У вихідні — 11.00
Молоду дівчину за наполяганням її лихого вітчима відправляють у лікарню для душевнохворих, де через п'ять днів їй проводять лоботомію. Щоб убезпечитися від болю, героїня вигадує казковий світ, де й починає планувати свою втечу.

Хмельницький кінотеатр «Планета» (Синій зал)
“Службовий роман. Наш час”
Початок сеансів: 12.20, 14.00, 15.40, 17.30, 19.20, 21.00
Нова адаптпція фільму Ельдара Рязанова “Службовий роман”. В ролях: Світлана Ходченкова, Володимир Зеленський, Марат Башаров, Анастасія Заворотнюк, Павло Воля, Іван Охлобистін, Аліка Смєхова, Тігран Кеосаян.

Хмельницький кінотеатр «Планета» (Прем’єрний зал)
“Мандри Голівера” 3D (“Gulliver's Travels”, США, 2011, комедія, сімейний)
Початок сеансів (3 31 березня): 10.00, 13.30, 19.10, 21.00
Лемюель Гулівер, шукаючи слави й сенсаційного матеріалу, відправляється в Бермудський трикутник, одне з найтаємничіших місць планети. Звідти шторм відносить його в невідомому напрямку до острова, населеного крихітним народом, завдяки якому Гулівер вирветься зі свого тісного маленького світу у великий світ. Книжка Джонатана Свіфта - свого роду класика. В ній висміюються багато людських вад. Сучасний виклад “Мандрів Гулівера” вдало перенесено в наші часи. Доречними на екрані виявилися і IPhone, і рекламні щити в вікторіанській Ліліпутії. Джек Блек грає середньостатистичного молодого чоловіка, який витрачає свій час на ігри в “Guitar Hero” та мріє про те, що щастя само звалиться на голову. Потрапивши у світ ліліпутів, йому дозволено все, чим він успішно користується - запевняє маленьких мешканців великої країни в тому, що він Президент Офігенний в країні “Острів Манхеттен”, і в тому, що його віце-президент майстер Йода. Але незважаючи на брехню, Гулівер все ж відкриє в собі приховані сміливість і відвагу, доброту й великодушність. Передусім, фільм запам'ятається вам смішними жартами. Потрібно віддати належне й сценаристам - жартів нижче пояса у фільмі було не так багато, хіба що трохи здивувала гола п'ята точка Джека Блека. Емілі Блант, яка зіграла принцесу Ліліпутії, також неабияк прикрасила це кіно.