Новини в Хмельницькому "Є" | Проскурівський Телеграф | Оголошення

Афіша в м. Хмельницькому за 21 березня 2011


Fashion bar “Neon”
24 березня
“BLACK&WHITE PARTY”
24 березня в fashion bar “Neon” проходитиме благодійна вечірка “BLACK&WHITE PARTY”. На вечірці будуть стояти благодійні ящики, гроші з яких підуть у благодійний фонд “Озеро Надій”. Також на вас чекає благодійний аукціон, на якому будуть продаватися картини хмельницьких художників, дисконтні картки та стартові пакети “Life:”. В програмі - всім відомий колектив за участю найкращих діджеїв нашого міста: Dj Юлія Сонячна та Dj Вадим Gipsy - Black&White Show (м. Хмельницький). Розважатимуть: Mc Andrey Zvezdoff та Pj Show. До вашої уваги також сольні виступи: дует “Драсті”, М. Данчук та Juli (Ю. Кордас).
Початок: 21.00

Aрт-кафе “Арт-паб”
25 березня
Олег Універсал Людина-оркестр
25 березня в арт-кафе “Арт-паб” - рок-н-рол шоу. Олег Універсал Людина-оркестр знову в “Арт-пабі”! Він відрізняється не тільки своїм прізвищем, але й унікальною здатністю музикувати. Олег грає на гітарі власного винаходу. Крім того, в його арсеналі 10 музичних інструментів: партія бас-гітари, ритм-гітари, бас-бочка, малий барабан, хет, тарілка, шейкери, тамбурин, козуба, губна гармошка плюс вокал. І все це одночасно і вживу! У програмі: танці на столі, нові пісні. Відштовхнувшись від барної стійки, пірніть із головою у... ПИВО!
Початок: 22.00
Вхід: 30 гривень

Aрт-кафе «Арт-Паб»
24 березня
Шамрай Forever!
24 березня в “Арт-Пабі” відбудеться сольний концерт легендарної постаті на місцевому музичному небосхилі - гітариста Андрія Шамрая. Його знають майже усі. Він подобається певному колу слухачів до безтями, інші палко критикують. Він музикант, поет, співак. Шамрай буває мега рок-н-рольним, а інколи — романтично-замріяним та блюзово звихнутим. Яким він буде у цей четвер?Прийди та дізнайся!
Початок: 21.00
Вхід: дівчатам - 10, чоловікам - 15 гривень.


«Foxy's ПАБ»
25 березня
Музика чорних у виконанні білих
25 березня в “Foxy's ПАБі” - концерт jazz band “Take Five”. Напрям музики: Jazz, Blues, Dixiland. В різний час учасники гурту сесійно працювали з “Мотор'роллою”, Наталією Валевською, Мілою Нітич. Нині “Take five” займається промоушеном своєї нової програми.
Початок: 20.00
Вхід: 30 гривень.

«Foxy's ПАБ»
17 березня
“Anderson”
26 березня в “Foxy's ПАБі” - виступ київського гурту “Anderson”. Колектив грає суміш з гранжу, хардкору, хіп-хопу, металу, які ми називаємо рок. Від часу свого заснування “Андерсон” відіграли більше, ніж 50 концертів у різних містах України, встигли прийняти участь у фестивалях “Heavy Fall”, “Рейвах”, “Мазепа Фест”, “Рок-Воля”, “АероРок”, “Рок Січ”, “Нівроку”.
Початок: 15.00, 20.00, 21.00
Вхід: 20 гривень.

Нічний клуб “Токіо”
24 березня
Коньяк Party
24 березня в нічному клубі “Токіо” відбудеться цікава алкогольна вечірка. На вас чекає багато безкоштовного коньяку та хороший настрій під веселу музику. Ритми щастя дарують: Santiago b2b Reider, Malsky, Gorodilov, Argos, Dima Neon b2b Johnny Flame.
Початок: 22.00
Вхід: дівчата — 25 гривень, чоловіки - 35 гривень.

Нічний клуб «Матадор»
18-20 березня
Фіолетовий драйв
25 березня в Family club “Матадор” відбудеться виступ гурту “Фіолет” (м. Луцьк). Стилістична музика гурту - поєднання таких стилів як фанк, джаз, хіп-хоп, модерн-рок, диско. В 2010 році “Фіолет” видав свій дебютний альбом “Трохи тепла”, який зайняв у Всеукраїнському конкурсі на найкращий альбом року від сайту Фа-Дієз 5 місце й на початку 2011 видав акустичний міні-альбом “Ігри з Датами в Календарі”
Початок: 21.00
Вхід: 20 гривень.

Aрт-кафе «Арт-Паб»
26 березня
Сольний концерт гурту “Грань Алое”
26 березня в “Арт-Пабі” відбудеться сольний виступ гурту “Грань Алое”. Колектив існує для того, щоб дарувати вашим серцям позитивні емоції та драйвову енергетику.
Початок: 22.00
Вхід: дівчатам - 20, чоловікам - 25 гривень.

Хмельницький кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
“Ранго” 3D
Початок сеансів: 12.20, 14.10, 17.30, 19.20, 21.10
Мультфільм про домашню тваринку на ім'я Ранго, який шукає сенс існування.

Хмельницький кінотеатр «Планета» (Прем’єрний зал)
“Ранго” 3D
Початок сеансів: 12.50, 14.40, 16.30, 18.30. У вихідні — 11.00.
Мультфільм про домашню тваринку на ім'я Ранго, який шукає сенс існування.

Хмельницький кінотеатр «Планета» (Прем’єрний зал)
“Мандри Гуллівера” 3D
Початок сеансів: 16.00, 19.30, 21.00
Він був велетнем у Країні Ліліпутів та ліліпутом у Країні Велетнів. Він сам-один бився з ворожим флотом та гігантськими осами. Він побував на Летючому острові вчених та в Країні Балакучих Коней. Він говорив із духами мертвих і ледь не здобув безсмертя... А єдиною людиною, яка в усе це повірила, був його син.

Хмельницький кінотеатр «Планета» (Синій зал)
“Службовий роман. Наш час”
Початок сеансів: 12.20, 14.00, 15.40, 17.30, 19.20, 21.00
Нова адаптпція фільму Ельдара Рязанова “Службовий роман”. В ролях: Світлана Ходченкова, Володимир Зеленський, Марат Башаров, Анастасія Заворотнюк, Павло Воля, Іван Охлобистін, Аліка Смєхова, Тігран Кеосаян.

Хмельницький кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
“Прибулець Павло” (США, Іспанія, Франція, Велика Британія, 2011, комедія, фантастика, пригоди)
Початок сеансів (3 24 березня): 10.00, 13.30, 19.10, 21.00
Два англійські чуваки відправляються на одну з найбільших значущих фанатських подій в області фантастики - конвент “ComicCon” в Америці. По дорозі, неподалік від відомої Зони 51, вони зустрічають втікача інопланетянина на ім'я Павло, який просить допомогти йому дістатися додому. Намагаючись врятуватися від урядових агентів, герої випадково викрадають жінку і наштовхуються на обкуреного свідка аварійної посадки Павла на Землю. Комедія “Прибулець Павло” була продумана й створена людьми, які вже давно приколюються над зомбі-жахами в “Зомбі на ім'я Шон” і маніяками з глибинки в “Крутих лягавих”. Якщо вам подобається хоча б одна з цих пародій - навіть не вагайтеся, чи варто йти в кінотеатр на це кіно - тут Нік Фрост і Саймон Пегг продовжують традицію “ми написали, ми зіграли”, радуючи публіку своїми виразами облич. До речі, озвучує дотепного прибульця Павла резидент “Comedy Club” Павло Воля. Цього разу об'єкт приколів - наукова фантастика через призму міських легенд (зелені чоловічки, Зона 51, літаючі тарілки, контактери тощо). Все змішано в сценарному блендері, для смаку додані цитати з “Зоряних воєн”, “Інопланетянина” та ще декількох знаменитих стрічок. Гумор у фільмі присутній без перерви. До фіналу кількість неадекватних людей, які їдуть на зустріч з космічним кораблем просто зашкалює. Причина, за якою фільм може (з малою ймовірністю) не надто успішно пройти в прокаті, - це велика кількість нецензурної лексики. Вона ж і забезпечила жорсткий рейтинг і певні вимоги до дубляжу. Серйозно, до фіналу лайки стають настільки тривалими й витонченими, що перекладати їх можна, запозичуючи фрази з анекдотів про порутчіка Ржевського. Одним словом — це одна з найсмішніших комедій року!