Новини в Хмельницькому "Є" | Проскурівський Телеграф | Оголошення

Афіша в м. Хмельницькому за 14 березня 2011


Нічний клуб «Foxy's ПАБі»
18 березня
Промо-тур “ІН-ТІМ”
18 березня в “Foxy's ПАБі” - концерт у рамках промо-туру та на підтримку другого альбому гурту “ІН-ТІМ”.
Початок: 20.00
Вхід: 20 гривень.

Нічний клуб «СВ»
18 березня
AROUND the TRANCE
18 березня нічний клуб “СВ” приготував цікавий сюрприз! Вперше наше місто відвідає головний trance-діджей України Dima Krasnik (Kissfm/Endorphine). Запалює танцмайданчик також DJ Desaid.
Початок: 22.00
Вхід: 40 гривень, з флаєром — 30 гривень (діють Face-control та Dress-code!)

Нічний клуб «Арт-Паб»
12 березня
“The Sideburns Party”
19 березня в “Арт-Пабі” відбудеться сольний концерт гурту “The Sideburns Party”. Гурт презентує свій матеріал в новому складі. Їх стиль можна визначити як indie, місцями він нагадує post-punk, garage rock та shoegaze. Люди молоді та вперто шукають власний звук.
Початок: 22.00
Вхід: 20 гривень.


Нічний клуб «Арт-Паб»
17 березня
День Святого Патріка
17 березня в нічному клубі “Арт-Паб” - День Святого Патріка. Саме цього дня весь західний світ святкує єдине національне свято, яке набуло всесвітньої популярності. Цього дня кожен, хто почувається в душі ірландцем, може стати почесним мешканцем цього маленького, але гордого острова чотирилистої конюшини, золота лепреконів та запальної, ні на що не схожої, джиги. В програмі: музика - ірландський фольклор, пиво - свіже, а також майстер-клас із ірландської джиги та ірландського степу.
Початок: 20.00

Нічний клуб «Foxy's Паб»
17 березня
Бензопілін і багато пива!
17 березня в “Foxy's ПАБі” відбудеться виступ гурту “Бензопілін” та супер-пивна вечірка. Клуб весь вечір пригощатиме безкоштовним пивом усіх бажаючих!
Початок: 20.00
Вхід: 40 гривень.

Нічний клуб «Арт-Паб»
18 березня
"Мурени"
18 березня в “Арт-Пабі” відбудеться сольний концерт гурту “Мурени”. Право на те, щоб бути справжніми, просто так не дістається – його потрібно заслужити. В “Мурен” воно є! Вони не впали з неба - гурт активно функціонує вже майже 10 років. Вони грають те, що їм подобається - адаптований до українських реалій та ментальності брит-поп. Щось робить їх трохи подібними на асоціальних “MANIC STREET PREACHERS”. Їхні тексти не напишеш на замовлення – подібний рівень не купиш.
Початок: 22.00
Вхід: 30 гривень.

Нічний клуб «CB»
19 березня
Бензопілін і багато пива!
19 березня в нічному клубі “СВ” - стартує найкраще клубне шоу столиці “D’Lux” (Динамо Люкс). За пультом: DJ Darchik. Розважатиме: MC Рудий, шоу-балет “D’Lux”. В програмі тільки найактуальніша, наймодніша та найпрогресивніша музика для найкращих людей.
Початок: 22.00
Вхід: 50 гривень, з флаєром — 40 гривень.

Нічний клуб «Матадор»
18-20 березня
День народження “Матадора”
18, 19, 20 березня клуб “Матадор” святкує свій день народження. Нічному клубу виповнюється один рік! Святкування триватиме три дні. Клуб вітатимуть: гурти “Флайза”, “Stanza”, “Безодня”, “Magic Dolls”, DJs Марта, Швець, Соха, Зоін.
Початок: 21.00
Вхід: 10 гривень.

Нічний клуб «Шторм»
18 березня
Шоу барабанщиків “RHYTHMMEN”
18 березня в нічному клубі “Шторм” відбудеться шоу барабанщиків із унікальною неоновою підсвічуваністю барабанів і костюмів. Запальний мікс латино-американських і європейських ритмів.
Вхід: для жінок - 20 гривень, для чоловіків - 30 гривень (вхід для жінок до 22.30 — вхід безкоштовний).

Хмельницький кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
“Мами застрягли на Марсі”
Початок сеансів: 10.40, 15.50
Анімаційна сімейна стрічка за книгою Берклі Брезеда “Марсу потрібні мами”.

Хмельницький кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
“Ранго” 3D
Початок сеансів: 12.20, 14.10, 17.30, 19.20, 21.10
Мультфільм про домашню тваринку на ім'я Ранго, який шукає сенс існування.

Хмельницький кінотеатр «Планета» (Прем’єрний зал)
“Ранго” 3D
Початок сеансів: 12.50, 14.40, 16.30, 18.30. У вихідні — 11.00.
Мультфільм про домашню тваринку на ім'я Ранго, який шукає сенс існування.

Хмельницький кінотеатр «Планета» (Прем’єрний зал)
“Скажені перегони” 3D
Початок сеансів: 17.00, 19.00, 21.00
Головний герой цієї історії - випадково залишене бродячим цирком, дитинча зебри. Коняр Нолан Уолш рятує його й приводить додому, до своєї доньки Ченнінг. Маля, яке отримало від дівчинки прізвисько Смугастий, починає готуватися до справжніх перегонів...

Хмельницький кінотеатр «Планета» (Синій зал)
“Кохання-зітхання-3”
Початок сеансів: 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00. У вихідні — 11.00
Прем’єрний показ третьої частини комедії Сергія Гінзбурга “Кохання-зітхання”. Ролі в стрічці виконали: Крістіна Орбакайте, Гоша Куценко, Лія Ахеджакова, Володимир Меньшов та інші.

Хмельницький кінотеатр «Планета» (Синій зал)
“Службовий роман. Наш час” (Росія, 2011, комедія, мелодрама)
Початок сеансів (3 17 березня): 12.20, 14.00, 15.40, 17.30, 19.20, 21.00
Це не продовження історії, а адаптація до сучасності. Сюжет дещо змінений. Секретарку Вірочку замінив метросексуал. Калугіна постала не сірою мишею, а симпатичною діловою жінкою, якій не щастить у коханні. Рижова незаміжня, а в Новосельцева не двоє хлопчиків, а стільки ж дівчаток. За сюжетом агентству загрожує фірма-конкурент, співробітник якої впроваджується в довіру до героїв історії. Пригоди героїв тепер розгортаються на просторі від московських офісів до хмарочосів Дубая. На кожну вже знайому подію доводиться два нових запаморочливих повороти. Стрічка знята на сучасний лад, і в першу чергу орієнтована на сучасну молодь. Нову екранізацію п'єси Ельдара Рязанова і Еміля Брагінського “Товариші по службі” зняв Сарік Андреасян, якого ми знаємо за комедією 2009 року “ЛОпуХИ: Епізод перший”. Головні ж ролі в рімейку класики радянського кіно розподілилися наступним чином: “мимру” Людмилу Калугіну, яка стала керівницею великого рейтингового агентства, втілила Світлана Ходченкова (“Благословіть жінку”, “Кохання у великому місті 1-2”), а її підлеглого й коханого Новосельцева зіграв Володимир Зеленський (“Кохання у великому місті 1-2”, “Свати”). Калугін нашого часу за грибами ходить не в ліс, а в супермаркет, і навіть не ходить, а їздить, і не на продукті вітчизняного автопрому, а на розкішній іномарці, в якій відбивається вже інша, не “рязанівська” Москва. Інші будинки, люди і офіси, в яких як і раніше розгортаються любовні драми. В Людмили Прокопівни нашого часу, як і в Анатолія Єфремовича, вже значно краще з гардеробом, фінансами й робочим місцем, але все так само повний провал в особистому житті - його просто немає. Його компенсує щільний робочий графік, готовність у будь-який момент принизити свого співробітника на очах у всього відділу. “Службовий роман. Наш час” - це фільм не для тих, хто пам'ятає “моторошні трояндочки” Рижової, сльози Калугіної на даху “статистичної установи”. Він для тих, кому давно чужі не тільки черги за кавунами в обідню перерву, туфлі за двадцять карбованців і дискові телефони, а й життя в цілому в тій Москві, де машини не стоять годинами в заторах. Він, як запевняє креативний продюсер стрічки Микола Ковбас, для нового покоління глядачів, “для офісних Принцес і Лицарів Менеджменту”.