Новини в Хмельницькому "Є" | Проскурівський Телеграф | Оголошення

Афіша в м. Хмельницькому за 7 березня 2011


Нічний клуб «Матадор»
12 березня
“Серцевий напад”
12 березня в нічному клубі “Матадор” - виступ гурту “Серцевий напад”. Гурт “Серцевий Напад” нарешті видав свій третій альбом “Fight For Hope”. Розмови про нього велися з початку року, але тільки восени з'явився реліз. З приводу виходу альбому хлопці вирішили відіграти тур “FIGHT FOR HOPE. TOUR SPRING 2011” на підтримку свого “дітища”.
Початок: 21.00
Вхід: 30 гривень.

Нічний клуб «Арт-Паб»
12 березня
“DK,DANCE”
12 березня в клубі “Арт-Паб” відбудеться сольний концерт гурту “DK,DANCE” - “Змінимо світ”.
Початок: 22.00
Вхід: 30 гривень.


Нічний клуб «Арт-Паб»
11 березня
“Збіг обставин” (м. Луцьк)
11 березня в клубі “Арт-паб” відбудеться концерт рок-н-рольного гурту “Збіг обставин” (м. Луцьк). Позитивний, іронічний, в міру традиційний рок-н-рол, трішки рокабілі, блюзу, ска, панк-року з хорошою і доброю іронією та сатирою. Кожен слухач знайде те, що йому до душі. До речі, гурт “Збіг обставин” - заснований екс-контрабасистом рівненського рокабільного гурту “ОТ-ВІНТА” Дмитром Мельничуком.
Початок: 21.00

Нічний клуб «Foxy's Паб»
12 березня
“Ремонт подряпаних платівок”
12 березня в “Foxy's ПАБі” - виступ гурту “Ремонт подряпаних платівок”.
Початок: 20.00
Вхід: 30 гривень.


Нічний клуб «Арт-Паб»
13 березня
“Різні”
13 березня в клубі “Арт-Паб” - виступ гурту експериментальної музики “Різні” (м. Хмельницький). Склад гурту: Влад Ткач (вокал), Богдан Краснов (вокал), Сергій Тума (гітара), Антон Вараниця (скрипка). Цей унікальний гурт існує близько року. Засновниками стали двоє хлопців, які творили спочатку порізно. Якось одним вечором доля звела хлопців до купи, де вони й познайомилися та зрозуміли, що з поєднання їхніх талантів може вийти щось путнє та незвичне. Не злякало їх і те, що в принципі, Влад писав вірші для RAP-виконавців, а Сергій Тума писав музику в стилі рок. Довгими вечорами хлопці експериментували й дійшли до спільного знаменника - почали творити музику в стилі “хіп-хоп”.
Початок: 20.00
Вхід: 15 гривень.

Хмельницький кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
“Міняючи реальність”
Початок сеансів: 15.40, 19.10, 21.00
Гостросюжетний екшн Джорджа Нолфі. В головних ролях: Мет Деймон, Емілі Блант, Ентоні Макі та Джон Слеттері.

Хмельницький кінотеатр «Планета» (зал електронного кіно)
“Тарас Шевченко”
Початок сеансів: 12.00
Шевченківські дні в “Планеті”! Стрічка присвячується Великому Кобзарю.

Хмельницький кінотеатр «Планета» (Прем’єрний зал)
“Гномео та Джульєта” 3D
Початок сеансів: 10.30, 12.00, 13.30
Сімейне анімаційне фентезі, інтерпретація п'єси Вільяма Шекспіра, в якому протистоять сім'ї садових гномів та гномів домашніх.

Хмельницький кінотеатр «Планета» (Прем’єрний зал)
“Скажені перегони” 3D
Початок сеансів: 17.00, 19.00, 21.00
Головний герой цієї історії - випадково залишене бродячим цирком, дитинча зебри. Коняр Нолан Уолш рятує його й приводить додому, до своєї доньки Ченнінг. Маля, яке отримало від дівчинки прізвисько Смугастий, починає готуватися до справжніх перегонів...

Хмельницький кінотеатр «Планета» (Синій зал)
“Кохання-зітхання-3”
Початок сеансів: 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00. У вихідні — 11.00
Прем’єрний показ третьої частини комедії Сергія Гінзбурга “Кохання-зітхання”. Ролі в стрічці виконали: Крістіна Орбакайте, Гоша Куценко, Лія Ахеджакова, Володимир Меньшов та інші.

Хмельницький кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
“Мами застрягли на Марсі” (США, 2011, анімація, комедія, пригоди, сімейний)
Початок сеансів (3 10 березня): 13.00, 15.00, 19.10, 21.00
Їсти броколі, виносити сміття, рано лягати спати - кому взагалі потрібні мами, які змушують це робити? Майло - звичайний хлопчик, який любить бешкетувати та не любить допомагати по господарству, любить цукерки й не любить овочів і манної каші. Він не може зрозуміти, навіщо його мама змушує робити все те, що йому не подобається, ще й сварить за те, що він трохи розіграв сестричку. Та однієї ночі Майло помітив, як марсіани викрадають його маму, адже на Землі мам багато, а на Марсі жодної! Хлопчик без вагань кинувся її рятувати, тут і розпочалися його пригоди. Йому потрібно відправитися на іншу планету, щоб знайти маму й повернути її додому. Книга Берклі Брезеда “Марсу потрібні мами”, за якою знятий фільм “Мами застрягли на Марсі”, з'явилася на світ після сварки між його дружиною і сином. Головного героя і в книзі, і у фільмі звуть так само, як сина Брезеда - Майло. Чарівні цифрові технології дозволили 35-річному акторові (Сет Грін) зіграти 9-річного хлопчика. Щодня актори одягалися в той самий одяг: всі актори носили однакові чорні облягаючі костюми, але на кожному були нашивки певного кольору, щоб не заплутатися. В оригіналі мультик називається “Марсу потрібні мами”, але назва ефектніше звучить англійською, а українським прокатникам, судячи з усього, сподобалася інша назва. У стрічці зачіпаються “земні” екологічні проблеми. Ще фільм розвиває тему похмурої антиутопії: на Марсі панують тоталітаризм і матріархат, а діти не народжуються природним чином, а виводяться, немов капуста на городі. Дівчата й жінки належать до вищої касти, а хлопчики й чоловіки потрапляють на саме дно життя. Навіщо ж Марсу потрібні мами? До кінця в темних планах злісних марсіан нам розібратися не дають. Ясно одне: маму потрібно врятувати за будь-яку ціну. А далі все по-старому: борт космічного корабля, випадкові помічники на Марсі, яскраві приклади самопожертви й незламний “хепі-енд”.