Новини в Хмельницькому "Є" | Проскурівський Телеграф | Оголошення

Афіша в м. Хмельницькому за 28 лютого 2011

за 28 лютого 2011

Fashion bar «Neon»
4 березня
Dj КоняakaLK (м. Київ)
4 березня у fashion bar “Neon” супер-вечірка під керівництвом епатажного й скандального Dj КоняakaLK (м. Київ). За підтримки Dj, MC Gipsy.
Вхід: 100 гривень.

Нічний клуб «Арт-Паб»
4 березня
Jazz band - “Take Five”
4 березня в “Арт-Пабі” всіх любителів джазової музики порадує своїм виступом хмельницький колектив “Take Five” з програмою “Feeling Good”. Репертуар джаз-бенду налічує понад сто творів. Свого часу колектив сесійно працював із “Мотор'роллою”, Наталею Валевською та Мілою Нітіч.
Початок: 23.00
Вхід: 30 гривень.


Нічний клуб «Матадор»
5 березня
“Аритмія”
5 березня в нічному клубі “Матадор” виступ гурту “Аритмія” (м. Суми). У Хмельницькому “Аритмія” вже вдруге, але цього разу вона представлятиме нову акустичну програму. За два роки гурт відіграв понад 15-20 концертів, включаючи сцени Харкова, Києва та Чернівців й записав круті демо.
Початок: 21.00
Вхід: 20 гривень.

Монотеатр “Кут”
5 березня
“Атмораві”
5 березня в монотеатрі “Кут” - довгоочікуваний концерт гурту “Атмораві”. Назва гурту зі стародавньої мови санскриту перекладається як “Глибоке сонце” - і це абсолютно вірно, адже музика “Атмораві” висвітлює та зігріває слухачів зсередини.
Початок: 19.00
Вхід: 40 гривень.


Нічний клуб «Арт-Паб»
5 березня
“Моноліт”
5 березня в клубі “Арт-Паб” відбудеться великий сольний концерт гурту “Моноліт” на підтримку нового альбому “Жити, а не існувати!”. Справжнє свято для прихильників музики в стилі “AC DC”, “Арія”, “Чорний кофе”, “Nirvana”!
Початок: 22.00
Вхід: 30 гривень.

Нічний клуб «Foxy's Паб»
5 березня
“MAY OF SORROW”
5 березня в “Foxy's Пабі” - виступ гурту “MAY OF SORROW” (м. Полтава). До складу гурту входять: Олександр Чернявський (гітара), Ярослав Skate Mind (вокал), Юрій Кузуб (бас-вокал), Нікіта Anime (ударні) та Олександр Граков Fatan (гітара). Агресивний звук гітар надає їхнім пісням відчуття реальності, а ліричний текст відволікає від суворих буднів та вселяє радісні сподівання.
Початок: 20.00
Вхід: 20 гривень.

Хмельницький кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
“Я - №4”
Початок сеансів: 11.00, 17.10
Новий фантастичний американський бойовик від режисера Ді Джея Карузо. Актори: Тімоті Оліфант, Діанна Агрон, Тереза Палмер.

Хмельницький кінотеатр «Планета» (Прем’єрний зал)
“Я - №4” 3D
Початок сеансів: 15.00
Новий фантастичний американський бойовик від режисера Ді Джея Карузо. Актори: Тімоті Оліфант, Діанна Агрон, Тереза Палмер.

Хмельницький кінотеатр «Планета» (Прем’єрний зал)
“Гномео та Джульєта” 3D
Початок сеансів: 10.30, 12.00, 13.30
Сімейне анімаційне фентезі, інтерпретація п'єси Вільяма Шекспіра, в якому протистоять сім'ї садових гномів та гномів домашніх.

Хмельницький кінотеатр «Планета» (Прем’єрний зал)
“Скажені перегони” 3D
Початок сеансів: 17.00, 19.00, 21.00
Головний герой цієї історії - випадково залишене бродячим цирком, дитинча зебри. Коняр Нолан Уолш рятує його й приводить додому, до своєї доньки Ченнінг. Маля, яке отримало від дівчинки прізвисько Смугастий, починає готуватися до справжніх перегонів...

Хмельницький кінотеатр «Планета» (Синій зал)
“Кохання-зітхання-3”
Початок сеансів: 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00. У вихідні — 11.00
Прем’єрний показ третьої частини комедії Сергія Гінзбурга “Кохання-зітхання”. Ролі в стрічці виконали: Крістіна Орбакайте, Гоша Куценко, Лія Ахеджакова, Володимир Меньшов та інші.

Хмельницький кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
“Міняючи реальність” (США, 2011, гостросюжетний екшн, трилер)
Початок сеансів (3 3 березня): 13.00, 15.00, 19.10, 21.00
Девід ніколи не замислювався, в чому криється причина його життєвого успіху. Все, що з ним відбувалося, він сприймав як належне. Такою ж природною і щасливою стала для нього зустріч із Еліз. І все начебто в його житті йде за планом, але насправді цей план належить не йому. Тому, що в шаленому русі сучасного світу ми всі лише маріонетки в руках тих, хто змінює реальність. Найочікуваніша романтична фантастика року! Сценарій досить оригінальний і знята стрічка дуже навіть непогано. А чи буде це черговий промах головного невдахи 2010-го року, компанії “Universal Pictures” або ж навпаки хорошим стартом 2011-го для неї покаже тільки час. Нагадаємо, що в поточному році практично жоден проект “Universal” не окупився і вже точно не приніс хороший прибуток, за винятком мультфільму “Нікчемний я”. До речі, свого часу на головну жіночу роль у стрічці “Міняючи реальність” пробивалася актриса Еббі Корніш.
Фільм цілком і повністю був знятий в Нью-Йорку. Уявіть собі дволику монету, на одному боці якої знаходиться складна історія, а на іншому - видовищність. Більшості авторам, які підкидають цю монету, доводиться обирати один з боків. Але Нолфі - великий фокусник, який “з'їв” на цій справі не одного клона, й тому в нього монета впала обома гранями догори. Він зміг вкласти в один фільм і декілька гідних історій, і дослідницьку роботу на тему сновидінь, і таку кількість видовищного, що просто дивуєшся. Нолфі не дарма знову й знову працює з одними й тими ж оператором, монтажером і навіть композитором. За проведений над спільними проектами час ці люди навчилися розуміти та доповнювати дії один одного. Результат - практично ідеальне поєднання того, як зняті сцени, ритм, з яким вони перетікають із однієї сцени в іншу. Це все додає фільму глибини не гірше за 3D. І, звісно, все це було б даремно, якби в основі фільму не лежав гідний сценарій і не грали актори, котрі здатні цей сценарій оживити.