Новини в Хмельницькому "Є" | Проскурівський Телеграф | Оголошення

Афіша в м. Хмельницькому за 24 січня 2010

афіша Хмельницького
за 24 січня 2011

Нічний клуб «Токіо»
28 січня
Столичний «R&B Style»
28 січня в нічному клубі “Токіо” вечірка “R&B Style”. У програмі Dj Amely (м. Київ). А також резиденти клубу: Mc David White, Dj Goosev, GoGo Tokio.
Початок: 20.00
Вхід: 50 гривень, дівчатам до 24.00 — вхід безкоштовний.

Нічний клуб «Арт-паб 68»
28 січня
«П’ятий вимір»
Склад гурту: Вадим Лазарєв - клавіші, вокал. Костянтин Почтар - гітара, вокал. Рома Гаркавенко - бас, вокал. Сашко Дяченко - несамовиті барабани.
Вхід: 25 гривень.


Нічний клуб «Матадор»
27 січня
«Зіра»
27 січня в нічному клубі «Матадор» грає гурт “Зіра”. Земський і Резніченко (ансамбль “ЗІРА”) не випадково народився саме в Одесі, успадкувавши її солоний неспокій вітру, пряний присмак і вміння обирати й розчиняти в собі голоси різних людей, культур, куточків земної кулі. Східні мелодії, балканські ритми, слов’янська співучість, середньовічна музика органічно зливаються з мінімалізмом, пост-класикою і навіть роком. Допомагає багатющий творчий досвід обох музикантів. Зараз в арсеналі дуету найрізноманітніші інструменти: крім уда, сітари й бамбукової флейти, це гітара, сяку хаті, ксяо, пімак, дарбука, джамбей. Їх музиканти збирали, подорожуючи Європою та обома Америками.
Вхід:20 гривень.


Нічний клуб «CB»
29 січня
Kонцерт Андрія Kishe
29 січня в нічному клубі “СВ” концерт Андрія Kishe. Крім того відвідувачів розважатимуть: Dj Gipsy, Pj-шоу “Токіо”, шоу-програма.
Початок: 22.00
Вхід: передпродаж 27-28 січня - 80 гривень, у день концерта - 100 гривень.

Нічний клуб «Матадор»
29 січня
Реп-вечірка від гурту «Karman»
29 січня в нічному клубі “Матадор” - “Третій 3-А аргумент”. Резиденти: “Блище до сонця”, Mien, “Свобода слова”, Сокіл. Спеціальні гості з Тернополя: Люшен, Бразік, Dj Unit.
Початок: 19.00
Вхід: 25 гривень.

Хмельницький кінотеатр «Планета» (Синій зал)
«Турист»
Початок сеансів: 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30
Динамічний бойовик Флоріана Хенкель фон Доннерсмарка із Джонні Деппом та Анджеліною Джолі в головних ролях.

Хмельницький кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
«Три богатирі і Шамаханська цариця»
Початок сеансів: 11.00, 12.30, 18.00
Легендарна Шамаханська цариця, від якої божеволіли царів і прості смертні, поклала око і на Київського князя. Той закохався. Але для того, щоб доставити цілою та неушкодженою цю диво-богиню у Київ-Град, терміново з відпустки викликають усіх трьох, вже знайомих усім, богатирів. Тепер трійця має вирішити, як бути далі? Наче й плітки ходять про царицю, і князя шкода.

Хмельницький кінотеатр «Планета» (Прем’єрний зал)
«Зелений шершень» 3D
Початок сеансів: 21.00
Допрем'єрний показ художнього фільму Мішеля Гондри в жанрі комедійного бойовика про однойменного персонажа радіо- та телепередач з Камерон Діаз у головній ролі.

Хмельницький кінотеатр «Планета» (Прем’єрний зал)
«Трон: Спадок» 3D
Початок сеансів: 10.45
Джефф Бріджес, Олiвія Уайлд та Майкл Шин у ризикованій подорожі за життям приголомшуючим кібер-всесвітом, який став ще досконалішим і надзвичайно небезпечним.

Хмельницький кінотеатр «Планета» (Прем'єрний зал)
«Найкращий фільм 3-ДЕ» (Росія, 2011, комедія)
Початок сеансів: 13.00, 15.00, 17.00, 19.00
“Найкращий фільм-3” - це третя частина однойменної кінофраншизи від компанії “Comedy Club Production”. Режисером третьої серії став Кирило Кузін, котрий зняв перший “Найкращий фільм”. У новій стрічці глядачі побачать пародії на такі російські фільми, як “Кандагар” Андрія Кавуна, “Стиляги” Валерія Тодоровського, “Стомлені сонцем-2. Предстояння” Микити Михалкова, “Чорна Блискавка” від продюсера Тимура Бекмамбетова, “Адмірал” Андрія Кравчука, “Тарас Бульба” Володимира Бортка та диснеївську “Книгу майстрів”. За сюжетом, в Росії проходить конкурс на найкращий фільм. До церемонії оголошення переможця плівки з 7 фільмами, які потрапили у фінал конкурсу, замикаються в сейф. Але Віктор Палич підкуповує організатора премії Едуарда Рикова, щоб отримати стрічки для неліцензійного копіювання. Перевезти фільми від Рикова до Віктора Палича повинен режисер-аматор Макс Утьосов і його друг Саня. Вони провалюють завдання: плівки згорають, і друзі вирішують перезняти знамениті російські кінофільми. Всі ми звикли до того, що резиденти “Comedy Club” радують нас своїми творіннями, які піднімають настрій або просто змушують посміхатися. Так було у випадку з першою і другою частинами «Найкращий фільм», де ми побачили низку акторів, які свого часу зробили собі ім'я саме в цій популярній комедійній телепередачі. Із завмиранням серця численні шанувальники «Найкращого фільму» чекали третю частину, яка на цей раз обіцяла стати ще веселішою і насиченішою. Так і сталося. Головні актори змогли донести до глядача свої емоції й переживання.
Також фільм можна подивитися у кінотеатрі імені Т. Г. Шевченка.
Сеанси: 15.00, 17.00, 19.00, 21.00.