Новини в Хмельницькому "Є" | Проскурівський Телеграф | Оголошення

Афіша в м. Хмельницькому за 20 грудня 2010

афіша Хмельницького
за 20 грудня 2010

Нічний клуб «Foxy's»
24 грудня
«Різдво по-американськи».
24 грудня в американському пабі «Foxy's» – «Різдво по-американськи». Також до вашої уваги «Beer FEST» (вечір пива!). Пиво весь вечір у будь-якій кількості безкоштовне! Програма вечора: справжні американські пивні ігри: «Beer Pong», розпивання пива на швидкість, справжні ковбої-танцюристи. DJ-музика в стилі американського кантрі, а МС не змусять вас сумувати!
Початок: 21.00
Вхід: 30 гривень.


Нічний клуб «Арт-паб 68»
23 грудня
Шоу бандуристів
У нічному клубі «Арт-паб 68» 23 грудня концерт ВІА «ВОГОНЬ». ВІА «ВОГОНЬ» –інструментально-вокальний ансамбль, який виконує чудову програму під бандури. Колектив був створений на початку 2010 року в складі трьох талановитих дівчат –Катернини Ясенчук, Яни Ілларіонової та Марії Сударчикової, студентками Хмельницького музичного училища. Дівчата переможниці та лауреати всіх без винятку серйозних всеукраїнських та міжнародних фестивалів. В програму включені й уже широко відомі композиції, такі як: «Косив Ясь конюшину» (з репертуару гурту «Пісняри»), «Вогонь» (Юлії Рай), «Ніченька» (Тіни Кароль), «Минає день» (Миколи Мозкового) і народні пісні в оригінальній обробці: «Гуцулка Ксеня», «Ой у вешневому саду», «Черевички», «Свята ніч» тощо. Також під час концерту будуть виконані авторські пісні «Я кохаю тебе», «Зустріч» тощо. Виключно до Нового року в репертуар дівчата включили чудові обробки відомих різдвяних та новорічних композицій: «Свята ніч», «Минулого Різдва» тощо.
Початок: 22.00


Нічний клуб «Арт-паб 68»

25 грудня
«Грань Алое»
25 грудня, в суботу, в клубі «Арт-паб 68» виступатиме гурт «Грань Алое» з новою ексклюзивною новорічною програмою.
Початок: 22.00, закінчення – під ранок
Вхід: 30 гривень (вхід у п’яному й задоволеному стані – безкоштовний!).

Нічний клуб «СВ»
25 грудня
Конкурс краси «Miss Fashion»
25 грудня в нічному клубі «СВ» відбудеться конкурс краси «Miss Fashion». Ведучий MC ODESSA. Розважатимуть: Dj AlkoAlka, Dj Dima Scorpion, Mc Bec, шоу-балет «Токіо». Live performance: Тетяна Рябініна+саксофон.

Хмельницький кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
«Рапунцель: заплутана історія»
Початок сеансів: 11.00, 13.00, 15.00, 17.20, 19.10
Сімейний анімаційний комедійний мюзикл. У цій розказаній заново класичній казці братів Грімм глядачі відправляться у фантастичний світ, де на них чекають і неодмінна фортечна вежа, і по-диявольському підступна відьма, й прекрасний принц, і, звісно ж, зачарована вродлива дівчина з довгим волоссям.

Хмельницький кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
«Вибач, хочу з тобою одружитися»
Початок сеансів: 21.00
Головні герої стрічки, яких зіграли Рауль Бова та Мікела Кваттрочокке, не дивлячись на різницю у віці, вирішили одружитися. Але чим ближче день весілля, тим частіше в них виникають сумніви з приводу цієї події.

Хмельницький кінотеатр «Планета»
Синій зал
«Йолки» (Росія, 2010)
Початок сеансів: 14.00, 15.40, 17.20, 19.20, 20.40
Вірний собі й глядачеві, Тимур Бекмамбетов випускає новорічний фільм. Цього разу це мішурний альманах по-народному – історію писали звичайні люди. Дівчинка з дитбудинку оголошує, що її тато – Президент Росії. Інші діти справедливо підозрюють її в брехні. У неї є єдиний шанс повернути загальну повагу – зробити так, щоб Дмитро Медведєв у новорічному зверненні вимовив фразу – «На Діда Мороза сподівайся, а сам не лови гав», яку нібито вона йому нашептала. Шлях фрази з дитбудинку до Медведєва виявляється складним. Ланцюжок включає співачку Брежнєву й закоханого в неї хлопчика-таксиста; Івана Урганта та Сергія Свєтлакова, які сваряться у салоні літака; міліціонера Гармаша, котрий хоче запроторити за грати злодійкуватого, але насправді не такого вже поганого, Смол’янінова; ділову жінку Марію Порошину; радника президента Вержбицького й двох друзів-заробітчан. Перша назва стрічки – «Новий рік крокує країною». Дія розгортається в Якутську, Новосибірську, Красноярську, Пермі, Казані, Уфі, Москві, Санкт-Петербурзі та Калінінграді. Концепція загальної любові, яка просувається впродовж фільму – потрібна й правильна. Напередодні Нового року дуже корисно перейнятися всією цією передсвятковою добротою. Адже всі персонажі фільму добрі, живі й теплі. Тому «Йолки» постають не черговим набором безглуздих віньєток (що часто трапляється з фільмами-альманахами), а радісним новорічним паштетом, щільно начиненим жартами, зворушливими епізодами, нестандартними рішеннями й рішучістю не відступати від своєї мрії. Саме це в кінцевому підсумку й виявляється головними чарами. І, коли збуваються бажання під бій курантів, Куба зі Швейцарією зустрічаються під однією ялинкою, а Віра Брежнєва йде до твого таксі, серця героїв на екрані й людей у залі однаково завмирають від передчуття дива. Воно схоже на відчуття польоту – та ж сама небувальщина: начебто в людей немає крил, – а вони літають, начебто давно не віриш у Діда Мороза, – а подарунки лежать під ялинкою, начебто чудес немає, – а вони раптом підхоплюють і забирають вгору!