Новини в Хмельницькому "Є" | Проскурівський Телеграф | Оголошення

Афіша в м. Хмельницькому за 13 грудня 2010

афіша Хмельницького
за 13 грудня 2010

Нічний клуб «Токіо»
16 грудня
«Stars Promo Group»
«Stars Promo Group» влаштовує в нічному клубі «Токіо» день гуманитарно-педагогічного факультету «Нам 17 років».

Нічний клуб «Токіо»
19 грудня
«Odessa Promo Group»
«Odessa Promo Group» (офіційна група клубу «Токіо») святкує ТРИ роки «Odessa promo group». Розважає – dj Indigo!

Нічний клуб «Арт-паб 68»
18 грудня
«ЕТСЕТЕРА»
18 грудня запрошує всіх на концерт гурту «ЕТСЕТЕРА». Стиль – free alternative. Мова виконання – українська. Склад: Володимир Нянькин – вокал, Ярослав Іванов – гітара, бек-вокал, Олександр Булюк – бас, Володимир Шкумат – ударні, Олександр Пахолюк – звукорежисер.
Початок: 22.00
Вхід: 30 гривень.


Нічний клуб «СВ»
18 грудня
День Святого Миколая по-клубному
18 грудня нічний клуб «СВ» і «Freelife Promo Group» запрошують всіх відсвяткувати День Святого Миколая + «Cocktail Party»! Безкоштовний пунш на барі! Кожен третій коктейль вечора – безкоштовно! Коктейлем вечора оголошується спеціально приготовлений до свята барменами клубу коктейль «Saint Nicolas». 50 коктейлів найпозитивнішим і найвеселішим гостям! Хорошим хлопчикам і слухняним дівчаткам – сюрпризи від барменів! Музичний коктейль із найкращих інгредієнтів танцювальної музики від головного гостя вечірки – DJ Rise (м. Чернівці). А також резидентів – DJ Blondin та DJ DeSaid. Все це збовтати з гарним настроєм, іскристим гумором і вибуховою енергетикою MC Balu і MC Mouse.
Початок: 22.00 (до 22.30 – дівчатам вхід безкоштовний, Миколам – всю ніч вхід безкоштовний!)
Вхід: 35 гривень, з флаєром – 25 гривень.


Нічний клуб «Арт-паб 68»

17 грудня
«GoodLife»
17 грудня нічний клуб «Арт-паб 68» зустрічає гурт «GoodLife». «GOODLIFE» подарує море музичного задоволення усім прихильникам і фанам всесвітньо відомих ірландців «U2» плюс продемонструє і свою авторську програму в музичному стилі «Боно і компанії». Бонуси – кавери відомих гуртів («Kings Of Leon», «Coldplay», «Bryan Adams», «INXS»). Cклад: Андрій Омельченко – вокал, гітара, Вадя Журавель – бас, Дреля (Андрій Шеляг) – гітара, вокал, Янні (Коля Шеляг) – барабани.
Початок: 21.00
Вхід: 30 гривень.

Хмельницький кінотеатр «Планета»
Синій зал
«Йолки»
Початок сеансів: 12.30, 14.00, 15.40, 17.20, 19.00, 20.40
Чарівний фільм із Сергієм Гармашем та Вірою Брежнєвою в головних ролях. Герої цієї новорічної комедії опиняються напередодні Нового року в дуже непростій ситуації, вийти з якої їм допоможе тільки диво...

Хмельницький кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
«Вибач, хочу з тобою одружитися»
Початок сеансів: 21.00
Головні герої стрічки, яких зіграли Рауль Бова та Мікела Кваттрочокке, не дивлячись на різницю у віці, вирішили одружитися. Але чим ближче день весілля, тим частіше в них виникають сумніви з приводу цієї події.

Хмельницький кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
з 16 грудня
«Рапунцель: заплутана історія» (США, 2010, анімація, комедія, сімейний, мюзикл)
Початок сеансів: 11.00, 13.00, 15.00, 17.20, 19.10
У високій башті без дверей нудиться довговолоса красуня. Нерідна мати вперто лякає її жахами великого світу. Розрахунок злої жінки простий: все життя тримати дівчину під замком і гладити її двадцятиметрову косу, яка має чудову властивість продовжувати молодість. І все йде своєю чергою, поки в башту не потрапляє самовпевнений злодюга Флінт, за допомогою якого Рапунцель вирішує втекти з ув’язнення у великий світ, де багато всякого різного, а її волосся – у великій ціні. А далі закрутилася історія, повна пригод, погонь, підступних злодійств, дівочого шантажу, розбійників, романтичних митєвостей і ударів сковорідками! Спостерігати за мультнебокраєм у нинішню кіноепоху дуже захопливо. Три чарівні студії раз у раз запалюють на ньому наднові й добрі мультфільми. Тільки й встигай помічати, як у глядацьких серцях запалювалися зірками «Принцеса-жаба», «О, щасливчик!», «Шрек-4» та «Історія іграшок-3». Під завісу року «Уолт Дісней» дарує нам бездоганну тривимірну історію за мотивами казки братів Грімм про Золотоволоску – «Рапунцель: заплутана історія». І в даному випадку мова йде не про ще одну зірочку комп’ютерної анімації, яка запалилася у нас на очах: поява «Рапунцель» на цьому небосхилі – щось на зразок сонця. Важко сказати що-небудь критичне про цей мультик. Він вийшов майже ідеальним, одразу ставши справжньою живою класикою. «Рапунцель» гармонійно поєднує класичну історію про принцесу й лицаря, купу колоритних другорядних героїв, першокласний гумор, зворушливу романтику й красу кожного кадру. По-справжньому шикарною у «Діснея» вийшла головна героїня – Золотоволоска Рапунцель із величезними зеленими очима, гнучким станом і божевільною рухливістю і мінливістю. З самої першої появи в кадрі цього чарівного дива в неї неможливо не закохатися. Рапунцель перевершила всіх, абсолютно всіх мультиплікаційних дів не тільки довжиною коси, але й своєю неймовірною жвавістю і природністю. Дивлячись, як це зворушливе личко за хвилину змінює цілий спектр емоцій, і все цілком серйозно, неможливо не посміхнутися і не полинути цілком на екран, забувши про існування чого-небудь за його межами.