Новини в Хмельницькому "Є" | Проскурівський Телеграф | Оголошення

Афіша в м. Хмельницькому за 6 грудня 2010 р.

афіша Хмельницького
за 6 грудня 2010

Нічний клуб «МАТАДОР»
10 грудня
«Сонцекльош»
10 грудня в нічному клубі «Матадор» відбудеться незабутня вечірка. «Сонцекльош» – майстри урбаністичного фолку. Бессарабські, клезмерські, галицькі й київські до- і повоєнні хіти набувають нового звучання, коли музиканти поєднують їх із джазом і реггі. Вони можливо єдині в світі, хто виконує наші корінні пісні в стилі ретро 20-х-30-х років. Музику «Сонцекльош» ви мали нагоду часто слухати в «Матадорі» на танцях (у виконанні диск-жокеїв). Тепер прийшов час почути й побачити їх живцем!
Початок: 21.00
Вхід: 40 гривень, передпродаж – 30 гривень.


Нічний клуб «СВ»
10 грудня
День народження «BEZPEKA PROMO»
10 грудня в нічному клубі «СВ» гість з Росії «RECEPTOR» на дні народженні «BEZPEKA PROMO». Також цієї ночі на сцені ви зможете побачити й почути топових ді-джеїв України, а саме: Dj Ivan Zoom (м. Хмельницький), Dj Swaper (м. Львів), Dj Steve V (м. Вінниця), Dj Ground (м. Рівне), Dj From Heaven To Hell aka Dj Adskiy (м. Житомир) + переможець конкурсу міксів.
Початок: 22.00
Вхід: 55 гривень, з флаєром – 45 гривень.


Нічний паб «FoxY's»

10-11 грудня
«WOO YORK» + «Karmacoma»
10 грудня в нічному клубі «Foxy's» – «WOO YORK» (Іnnervate Dark, Focus, Take More Music, BsF). Початок: 22.00.

Нічний клуб «МАТАДОР»
12 грудня
«ГАПОЧКА»
«ГАПОЧКА» – це нове ім’я, яке вустами музичних критиків вимовляється з захопленням. Ім’я, ідеально сформоване з народження та успішне з першого кроку. Ім’я свіже, молоде, енергійне та прогресивне.
Початок: 22.00

Хмельницький кінотеатр «Планета»
«Прем’єрний»
«Хроніки Нарнії: Підкорювач Світанку»
Початок сеансів: 10.00, 12.10, 14.20, 16.30, 18.40, 20.50
Едмунд, Люсі, їхній кузен Юстас і король Каспіан відпливають на кораблі «Підкорювач Зорі» на пошуки друзів батька Каспіана – семи лордів, вигнаних під час недовгого правління тирана Міраза.

Хмельницький кінотеатр «Планета»
Синій зал
«Скайлайн»
Початок сеансів: 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00
Фантастичний трилер від братів Штраусів.

Хмельницький кінотеатр «Планета»
Синій зал
«Гаррі Поттер і смертельні реліквії. Ч. 1»
Початок сеансів: 10.30, 13.00, 15.30, 18.00, 20.40
На екрани нарешті вийшла перша частина «Гаррі Поттер і смертельні реліквії». Стрічка розповідає історію про те, як Гаррі та його найкращі товариші Рон і Герміона повертаються в Хогвартс. На юного чарівника тут чекає найстрашніше випробування в житті – смертельна сутичка з Волдемортом.

Хмельницький кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
з 9 грудня
«Три дні на втечу» (США, 2010)
Початок сеансів: 11.00, 13.30, 16.00, 18.30, 20.40
Поки Джон – викладач літератури – грався із сином, його дружина Лара помітила на комірі свого плаща кров і пішла у ванну запрати пляму. Через хвилину в будинку було повно копів – Лару заарештували за підозрою в тому, що вона на смерть забила колегу вогнегасником. Її бачили на стоянці, де сталося вбивство. На її одязі залишилася кров жертви, а на вогнегаснику – її відбитки пальців. Напередодні вона посварилася з покійною, і всі це чули. Під натиском доказів здригнулася навіть мати Лари. Але Джон не повірив – він надто кохає свою дружину. Він «бомбив» суд апеляціями, поки не переконався, що так її не витягнути. Тоді Джон купив книжку, написану людиною, якій декілька разів вдалося втекти із в’язниці. Під приводом інтерв’ю він зустрівся з автором і поставив йому декілька важливих запитань. Джон продав меблі й будинок. Купуючи пістолет, викладач літератури запитав продавця, куди вставляти кулі. За великим рахунком, тут можна було б обійтися без рецензії. Отримати вичерпну характеристику на цей фільм можна, просто заглянувши в титри. Пол Хаггіс (режисер «Зіткнення» і в «Долині Ела», автор сценарію «Крихітки на мільйон доларів») і Рассел Кроу – інших рекомендацій не потрібно. Ця стрічка не може бути поганою! У зв’язку з цим фільмом пригадується «Заручниця» П’єра Мореля – і не тільки через п’ятихвилинний вихід Лаяма Нісона. «Заручниця» була фільмом про людину з «навичками». «Три дні на втечу» – про те, як ці «навички» купуються: з волі обставин викладач літератури виходить на стежку еволюції. Ні, тихий американець не перетворюється на термінатора. Але, крок за кроком, він все далі від точки, де ще можна було включити задню. Погляд стає жорсткішим, в голосі починає дзвеніти сталь, і палець вже майже не тремтить на спусковому гачку – завдання, яке по зубах тільки акторові рівня Кроу, хто-небудь інший миттєво перетворився б на персонажа з коміксів.