Новини в Хмельницькому "Є" | Проскурівський Телеграф | Оголошення

Афіша в м. Хмельницькому за 22 листопада 2010

афіша Хмельницького
за 22 листопада 2010

Нічний паб «FoxY's»

1 грудня
«HATE» (Польща)
1 грудня в нічному пабі «FoxY's» ексклюзивний виступ легендарного гурту «HATE» (Польща) в Західному регіоні. Стилі: death/blаck metal. Саппорт: AMBIVALENCE (brutal death metal, Україна).
Початок: 20.00
Вхід: 50 гривень.

Нічний паб «FoxY's»

27 листопада
Batiscaf tour: Джейк і Доберман
27 листопада «Foxy's» незабутня вечірка «Batiscaf tour» (dub step sessions). DJs: JIKE («Batiskaf», «Time2Bass»), DUBERMAN («BSF»).


Нічний клуб «МАТАДОР»

26 листопада
«Jazz Lyre»
Справжній емоційний вибух. Сонячні мелодії, запальне фламенко, блюз, циганський джаз, кантрі та безліч різних стилів, романтичний настрій і незабутні емоції подарує зустріч з музикантами «Jazz Lyre». Експерименти зі звуком відкриють для вас можливості інструментів, про які ви могли не здогадуватися раніше. Діалог гітар, який ведеться на сцені із глядачами, утримує увагу слухачів протягом всього концерту, а тембр голосу Максима Ворога не залишить байдужою жіночу частину аудиторії.
Початок: 21.00
Вхід: чоловіки – 30 гривень, жінки – 25 гривень.

Нічний клуб «МАТАДОР»

27 листопада
«Mystterra» (Росія)
Клуб «Матадор» 27 листопада зустрічає гурт «Mystterra» (Росія), який виконує свої композиції в стилі еthno-industrial. Склад: Kvedulv (вокал, флейта, корнамуз, волинка, семпли), Anakharsis (барабани), Blade (гітара), Eugene (бас, звук), Petranka (клавішні), Вікторія Вільна (менеджмент). У репертуарі гурту авторські пісні, в тому числі старослов’янською мовою, автентичні пісні слов’янських народів і сибірських переселенців, міфи й легенди Сибіру й Західної Росії, інструментальні композиції, горловий спів.
Початок: 21.00
Вхід: чоловіки – 20 гривень, жінки – 15 гривень


Нічний клуб «СВ»

26 листопада
День народження клубу «СВ»
26 листопада «СВ» запрошує всіх на свій день народження. До цього дня клуб підготував багато цікавого: два спеціальних топових українських електронних проекти. SATORY SEINE при вокальному супроводі іменитої артистки. А також: DJ Crocodile, DJ Blondin, DJ DeSaid, DJ Kovalchuk, MC ВАДИМ ПОТЄХІН (м. Тернопіль), MC Mouse. Святкова програма, море шампанського, ну й, звісно ж, іменинний торт.
Початок: 22.00
Вхід: 50 гривень, з флаєром – 40 гривень.

Нічний клуб «СВ»

28 листопада
«School Party»
28 листопада в нічному клубі «СВ» яскраве «School Party». In.Di.Go promo group запрошує всі школи міста відвідати свято. В цей день пройдуть дві вечірки, тобто шкільна й доросла (розпочнеться по закінченню шкільної). DJ Dik Van Der, DJ Malsky, DJ Danny Ross, DJ Gorodilov, DJ Melodic, DJ Wells, DJ Reyder, MC Andrey Zvezdoff.
Вхід: 25 гривень, передпродаж – 20 гривень (квитки продаватимуться в кожній школі!).

Хмельницький кінотеатр «Планета»
«Прем’єрний»
«Гаррі Поттер і смертельні реліквії. Ч. 1»
Початок сеансів: 17.00, 19.30
На екрани нарешті вийшла перша частина «Гаррі Поттер і смертельні реліквії». Стрічка розповідає історію про те, як Гаррі та його найкращі товариші Рон і Герміона повертаються в Хогвартс. На юного чарівника тут чекає найстрашніше випробування в житті – смертельна сутичка з Волдемортом.

Хмельницький кінотеатр «Планета»
Синій зал
«Гаррі Поттер і смертельні реліквії. Ч. 1»
Початок сеансів: 10.30, 13.00, 15.30, 18.00, 20.40
На екрани нарешті вийшла перша частина «Гаррі Поттер і смертельні реліквії». Стрічка розповідає історію про те, як Гаррі та його найкращі товариші Рон і Герміона повертаються в Хогвартс. На юного чарівника тут чекає найстрашніше випробування в житті – смертельна сутичка з Волдемортом.

Хмельницький кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
з 11 листопада
«Скайлайн» (США, 2010, фантастика, трилер)
Початок сеансів: 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00
Після вечірки компанія друзів прокидається від того, що у вікно вдаряє яскраве світло. Вони бачать, як людей на вулиці затягує у стовп світла й вони піднімаються кудись угору. Незабаром після цього на планеті починається «зачистка» людей, котрі залишилися. Тим, хто вижив доведеться боротися за життя з інопланетними тварюками. Історія створення цього фантастичного фільму куди цікавіша, ніж він сам. Наприклад, у числі непідтверджених чуток фігурують досить вражаючі відомості про те, як режисери – брати на прізвище Страус – спочатку вкрали в когось сюжет, і тільки потім засіли у своєму власному пентхаусі, в якому і був знятий за три з половиною копійки «Скайлайн». Можливо так воно і є, тим не менше, похвальний ентузіазм братів, які вирішили всіма силами уникнути цього разу продюсерського гніту дав народження чомусь надзвичайно сумнівному. Починається фільм, як «Монстро»: жменька підлітків прокидається після бурхливої вечірки, виявляючи за вікнами грізних провісників апокаліпсиса. Гігантські тварюки, які прилетіли, судячи з усього, з відкритого космосу, з шумом і гамором крадуть цілі натовпи людей, заманюючи їх синім гіпнотизуючим світінням. Брати Страус, будучи не стільки режисерами, скільки творцями спецефектів для голівудських блокбастерів, думають лише про одне: як зробити глядачеві красиву картинку, як змусити його повірити в те, що даний малобюджетний опис зроблений за великі гроші. Подібне в якійсь мірі їм вдається, але лише частково. Навіть незважаючи на спроби фільму виглядати тим, чим він насправді не є, загальне враження від «Скайлайна» все одно таке ж, як від кінопродукції студії «Asylum» і нічних ефірів телеканала «Справжній містичний». Зі скромним бюджетом, ясна річ, це ніяк не пов’язано. Просто за останні роки фантастика стала дуже виграшним майданчиком для початківців-режисерів.