Новини в Хмельницькому "Є" | Проскурівський Телеграф | Оголошення

Афіша в м. Хмельницькому за 15 листопада 2010

афіша Хмельницького
за 15 листопада 2010

Нічний клуб «Матадор»

18 листопада
«Death Mosh Party»)
18 листопада в нічному клубі «Матадор» – «Death Mosh Party» в рамках «MOSH TILL DEATH TOUR» за участі: Ungrace (Industrial Death Metal, м. Запоріжжя), Slowget (Deathcore, м. Запоріжжя), Karmacoma (Modern Metal, м. Хмельницький).
Початок: 19.30
Вхід: 20 гривень.

Нічний клуб «Палуба»

19 листопада
«GUARANA PARTY»
19 листопада в нічному клубі «Палуба» вечірка «GUARANA PARTY» – це не просто гламурна вечірка, а справжній вибух емоцій, райдужна ніч до самого ранку, ультрапозитивний настрій. Ульотні конкурси й відчайдушні танці. А також дві сексуальні дівчини, які змусять відчути біт ваших сердець і відірватися на всі 100% не думаючи ні про що! Dj Ira Guarana (основні стилі – electro house, trance), mс Katron, Pj Show. А також резиденти: DJ Dik.van.Der, DJ Andrey Smile.
Вхід: жінки – 20 гривень, чоловіки – 30 гривень.


Ресторан «Столичний»

19 листопада
Караоке вечори № 8
19 листопада в ресторані «Столичний» стартує ще цікавіший, ще веселіший новий сезон «Караоке вечорів» із mc Андрій Zвездoff. Тут пануватиме тепла домашня обстановка та мікрофон. Кожна пісня несе в собі потужний заряд позитивної енергії. Тільки під час «Караоке вечорів» можна побачити: як світліють обличчя відвідувачів, як тікають від них їхні проблеми, коли вони співають. Розважатиме: співоче Pj-Show «Хлопчики-зайчики».
Початок: 19.00
Вхід: 5 гривень.

Американський паб «FOXY'S»

19-20 листопада
«Грань Алое», «Серце Дженніфер»
В справжньому американському пабі «FOXY'S» 20 листопада відбудеться сольний концерт гурту «Грань Алое» (колишній гурт «Марсель»).
Початок: 21.00
Вхід: 20 гривень.

Гурт «Серце Дженніфер» продовжує свою концертну ходу містами України. 19 листопада в рамках всеукраїнського туру в пабі «FOXY'S» відбудеться феєричний виступ цього гурту. Зовсім скоро ви зможете співати й танцювати під свої улюблені пісні разом із ними.
Початок: 21.00
Вхід: безкоштовний


Нічний клуб «Палуба»

20 листопада
«Пивна вечірка»
20 листопада в нічному клубі «Палуба» проходитиме «Пивна вечірка». 100 бокалів пива безкоштовно. Закуски до пива – безкоштовні! Жіночий стриптиз, Pj Show. Піднімає настрій: MC ANDREY ZVEZDOFF. Мизикальна підтримка: DJ Dik.van.Der, DJ Andrey Smile.
Вхід: жінки – 20 гривень, чоловіки – 35 гривень

Нічний клуб «Матадор»

20 листопада
«New Rave паті №3»
Клуб «Матадор» 20 листопада запрошує усіх на вечірку «New Rave паті №3». «Space Cakes» – це танці та веселощі, жива група й не живі ді-джеї! Крім того, чіткі ритми, запальна гітара та вокал білої дівчини. Потім в атаку йдуть ді-джеї! І тільки потім сет-фор «Матадор» від Саші koala Калашникова!
Початок: 21.00
Вхід: 30 гривень

Кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
«Соціальна мережа»
Початок сеансів: 12.00, 14.10, 16.20, 20.40
Історія створення соціальної мережі Facebook, починаючи із 2005 року в Гарварді і закінчуючи сьогоднішнім днем, коли кількість користувачів сягає двохсот мільйонів осіб.

Кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
«Мегамозок»
Початок сеансів: 10.30
Нова анімаційна сімейна комедія

Хмельницький кінотеатр «Планета»
«Прем’єрний»
«Ярослав. Тисячу років тому»
Початок сеансів: 13.00, 15.00
Російський історичний фільм про заснування Ярославля з Олексієм Кравченко та Світланою Чуйкіною в головних ролях.

Хмельницький кінотеатр «Планета»
з 18 листопада
«Гаррі Поттер і смертельні реліквії. Ч. 1» (США, Велика Британія, драма, пригоди, детектив, мелодрама, фентезі, сімейний, містика)
Початок сеансів в Синьому залі: 10.30, 13.00, 15.30, 18.00, 20.40
Початок сеансів в залі «Прем’єрний»: 17.00, 19.30
«Гаррі Поттер – хлопчик, який вижив, прийшов померти» – каже безносий персонаж Рейф Файнс у першій частині фіналу кіноепопеї. На екрани нарешті вийшла перша частина «Гаррі Поттер і смертельні реліквії». Стрічка розповідає історію про те, як Гаррі та його найкращі товариші Рон і Герміона повертаються в Хогвартс. На юного чарівника тут чекає найстрашніше випробування в житті – смертельна сутичка з Волдемортом. Друзі та вороги Гаррі постають у зовсім несподіваному світлі. Кордон між Добром і Злом стає все примарнішим... Нагадаємо, останню книгу про юного чарівника обсягом у 760 сторінок розділили на два окремі фільми. Деніел Редкліф (актор, який грає юного чарівника) підтримує цю ідею. Він вважає, що це єдиний спосіб, який дозволить не викидати з фільму величезну частину книги, тому що втиснути в 2 години майже 800 сторінок просто нереально. В інших фільмах були вирізані різні побічні сюжети, які приводили до жаху шанувальників книги, але в сьомій частині пригод про юного чарівника немає ніяких «побічних сюжетів», немає нічого, що можна було б вирізати. Це одна цілісна історія, яка повинна бути повною. Продюсер Девід Хеймен запевняє, що, це було важке рішення для студії. Автор книги Джоан Роулінг дала схвалення цієї ідеї, що дуже полегшило долю рішення цього питання.