Новини в Хмельницькому "Є" | Проскурівський Телеграф | Оголошення

Афіша в м. Хмельницькому за 8 листопада 2010

афіша Хмельницького
за 8 листопада 2010

Арт-паб «Віто Карлеоне»

14 листопада
«Західний Час» (м. Моршин, post-grunge)
14 листопада в арт-пабі «Віто Карлеоне» відбудеться сольний концерт гурту «Західний Час» (м. Моршин, post-grunge). Квитки можна придбати безпосередньо в арт-пабі.
Початок: 20.00
Вхід: 40 гривень.

Монотеатр «Кут»

12 листопада
Гуша Катушкін
12 листопада в «Куті» виступатиме Гуша Катушкін. Гуша знову буде тішити всіх шанувальників своїм чарівним голосом та лірикою.
Початок: 20.00
Вхід: 20 гривень.

Нічний клуб «СВ»

11 листопада
«Bezpeka promo group\\Dj-Studio»
Друга партія учнів школи ді-джеїнгу «Bezpeka promo group\\Dj-Studio» готова до випуску. 11 листопада нічний клуб «СВ» вітає нових випускників: DJ Zander, DJ Makson, DJ Gavrilov, DJ Fidgety, DJ Respect, MC Adrenalin, PJ Show. У цей день на одній сцені з випускниками: DJ Ivan Zoom, DJ Marbaks, DJ DespoD, DJ Lehion, DJ Ernesto.
Початок: 22.00
Вхід: 30 гривень, з флаєром – 25.


Нічний клуб «СВ»

13 листопада
Батьки й діти тусуються разом!
13 листопада в нічному клубі «СВ» хіти молодості наших батьків і хіти нашої юності. DJ Sany Boy (м. Львів), DJ retro Blondin, DJ retro Desaid, MC Mouse, MC Balu. «Живий» саксофон та акордеоніст. Жива музика: гурт «Лабухи». Хіти 80-х: Pet Shop Boys, Sandra, Samantha Fox, Bad Boys Blue, C.C.Catch, Michael Jackson, Madonna, Abba, Blondie, Diana Ross, Prince, Falco, Modern Talking, Metallica, Queens, Scorpions. Також у програмі: традиційно веселі конкурси з подарунками учасникам, розіграш дисконтних карток на заходи і квитки на наступну вечірку.
Початок: 22.00
Вхід: 40 гривень, з флаєром – 30 гривень.

Нічний клуб «МАТАДОР»

11 листопада
«РОЛЛІК’С»
Вибуховий виступ однієї з найяскравіших команд української рок-сцени, фаворитів проекту «Свіжа кров на каналі «М1» – гурту «РОЛЛІК’С». З нагоди святкування свого п’ятиріччя хлопці представлятимуть нову програму, яка увійде до другої студійної платівки команди «Перетворися на зброю».
Початок: 20.00
Вхід: 30 гривень.


Нічний клуб «СВ»

12 листопада
«CПирт з пОРно паТі»
Саме 12 листопада клуб «СВ» перетворився на модний спортклуб без правил і обмежень. Тільки цієї ночі ви зможете стати свідком або навіть учасником незабутньої олімпіади, серед неолімпійських видів спорту. Це вечірка на якій буде багато алкоголю, розпусти і, звісно ж, активних видів спорту. Вперше за всю історію нічного клубу дозволений вхід у спортивних костюмах! Всі, хто прийде до клубу до 00.00 отримає розпусний подарунок від найгарячіших «кицьок». В програмі: розминка-гімнастика для нижніх геніталій, алкогольний заплив, алкогольно-шашковий турнір, «похмелАрм-реслінг», «скалоЛизання спортивне», а також розпустопіада. Уроки сексуального виховання від «DALLASa». Найактивніший гість у спортивному костюмі отримає головний приз від спонсорів вечірки. Найсексуальніші судді, накращі сети від арбітрів, протеїнові коктейлі з вогником.
Початок: 22.00
Вхід: : 40 гривень, до 23.00 у модному спортивному костюмі – FREE. З флаєром – 30.

Хмельницький кінотеатр «Планета»
«Прем’єрний»
«Паранормальне явище-2»
Початок сеансів: 17.00
Продовження гучного кінохіта, в якому головні герої стикаються з жорстоким проявом паранормальних явищ.

Кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
«Брестська фортеця»
Початок сеансів: 11.00, 13.30, 16.00, 18.30
Російська історична драма.

Хмельницький кінотеатр «Планета»
Синій зал
«Мегамозок»
Початок сеансів: 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00
Нова анімаційна сімейна комедія

Хмельницький кінотеатр «Планета»
Синій зал
«Ярослав. Тисячу років тому»
Початок сеансів: 13.00, 15.00, 19.00, 21.00
Російський історичний фільм про заснування Ярославля з Олексієм Кравченко та Світланою Чуйкіною в головних ролях.

Хмельницький кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
з 11 листопада
«Монстри» (Велика Британія, 2010, драма, фантастичний трилер)
Початок сеансів: 13.00, 15.00, 19.10, 21.00
Після краху над Центральною Америкою космічного човна із зразками інопланетного життя, половина Мексики закрита на карантин. У так званій «зараженій зоні» починають з’являтися істоти іноземного походження, які бажають розширити ареал свого проживання. Військові змушені стримувати постійні атаки прибульців. Фотокореспондент Ендрю (Скут МакНайрі), відряджений в епіцентр подій, отримує завдання відправити на батьківщину доньку (Уїтні Ейбл) свого шефа. Проблеми на кордоні змушують парочку ризикувати: в супроводі провідників вони йдуть крізь «Заражену зону», де смертельна небезпека чекає людину на кожному кроці. Опинившись поза контекстом можна відчути себе нахабно ошуканим. Сама стрічка покликана розповісти глядачам не стільки про фантастичну війну між неземною цивілізацією і людством, скільки про раптове зародження почуттів двох різностатевих людських особин, які сильно поспішали повернутися додому. «Монстрам», зрозуміло, хочеться, щоб їх ставили в один рядок із «Районом № 9» або «Монстро», але, оскільки дітище режисера Гарета Едвардса не може похвалитися видатними рисами стрічки Ніла Бломкампа або жахливим адреналіновим зарядом фільму Метта Рівса, то краще обійтися без подібних паралелей. Найбільшу увагу в усій цій історії привертає виробничий бік питання. З чуток фільм обійшовся творцям у неймовірні 15 тисяч(!) доларів, а сам Едвардс узяв на себе функції не тільки режисера, але й сценариста, оператора та розробника спецефектів. Часом складається враження, що «Монстри» для режисера – перша сходинка сходів, які неминуче ведуть до карт-бланша. Якийсь формалістський експеримент, що наочно демонструє, як поняття «фантастичний блокбастер» нічим не пов’язане з великими грошима. На жаль, вже зараз очевидно, що багатомільйонний бюджет, який завтра-післязавтра довірять цьому, безумовно, талановитому постановнику може його й зіпсувати.