Новини в Хмельницькому "Є" | Проскурівський Телеграф | Оголошення

Афіша в м. Хмельницькому за 1 листопада 2010

афіша Хмельницького
за 1 листопада 2010

Disko bar «Fire»

4 листопада
Диско 80-х та 90-х
Диско 80-х та 90-х очікують вас у четвер, 4 листопада в новому та модному закладі Disko bar «Fire». Саме в цю ніч до вашої уваги найкращі хіти минулого століття. Музика на якій ми зростали, пластинки які ми колись слухали й це все в електронній обробці від найкращих ді-джеїв. Ритми диско запускатимуть: dj Danny White, dj Lesha 4U, mc Andrey Zvezdoff.
Початок: 22.00
Вхід: чоловіки – 10 гривень, жінки – безкоштовно.


Нічний клуб «СВ»

6 листопада
MC KOSTAS B’DAY
В нічному клубі «СВ» 6 листопада відбудеться вечірка, присвячена дню народженню всіма улюбленого МС KostaS. Іменинника в цю ніч вітатимуть: DJ DeSaid, DJ Crocodile, DJ Юлія Сонячна, DJ Kovalchuk, DJ Int (м. Львів), MC Mouse, MC Balu, MC Pitbull. Стриптиз-шоу, яскрава і феєрична шоу-програма, відверті й запаморочливі конкурси від не менш яскравих ведучих та багато позитивних ритмів від відомих талановитих ді-джеїв. Іменинник пригощає: першим 25 чоловікам справжній чоловічий напій – горілка; першим 25 жінкам – шампанське.
Початок: 22.00
Вхід: чоловіки – 30 гривень, жінки – 20 гривень.


Нічний клуб «МАТАДОР»

11 листопада
Фаворити проекту «Свіжа кров»
11 листопада в нічному клубі «МАТАДОР» відбудеться вибуховий виступ однієї з найяскравіших команд української рок-сцени, фаворитів проекту «Свіжа кров на каналі «М1» – гурту «РОЛЛІК’С». З нагоди святкування свого п’ятиріччя хлопці представлятимуть нову програму, яка увійде до другої студійної платівки команди «Перетворися на зброю». Також можна буде побачити виступ гуpту «Зворотня дія».
Початок: 20.00
Вхід: 30 гривень.

Хмельницький кінотеатр «Планета»
«Прем’єрний»
«Мегамозок»
Початок сеансів: 11.00, 14.20, 16.00, 17.40, 21.00
Нова анімаційна сімейна комедія

Кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
«Брестська фортеця»
Початок сеансів: 11.00, 13.30, 16.00, 18.30
Російська кримінальна драма з Дмитром Дюжевим та Неллі Уваровою в головних ролях.

Синій зал
«Мегамозок»
Початок сеансів: 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00
Нова анімаційна сімейна комедія

Хмельницький кінотеатр «Планета»
«Синій»
з 4 листопада
«Паранормальне явище-2» (США, 2010, жахи, містика)
Початок сеансів: 21.00
Продовження гучного кінохіта, в якому головні герої стикаються з жорстоким проявом паранормальних явищ. Сімейна пара з маленьким сином, прийомною донькою і вівчаркою живе в будинку напханому відеокамерами, які ведуть цілодобовий запис. Попутно з’ясовується, що господиня будинку зі своєю сестрою в дитинстві когось викликали на спіритичних сеансах, а їхня мати потім збожеволіла. Невдовзі в будинку починають відбуватися речі, від яких на голові волосся ворушиться. «Паранормальне явище-2» – це продовження найстрашнішої на світі стрічки про те, як неупереджені камери фіксують щось незбагненно-моторошне в чужому будинку. Успіх фільму «Паранормальне явище» спонукав до створення сиквела. Друга частина «Паранормального явища» виявилася цілком органічним продовженням першого фільму: знята в тій же псевдодокументальній манері, вона іноді лякає, іноді наганяє нудьгу, але практично ніколи не втрачає переконливості. До речі, лякає «Явище-2» за тим же принципом, що і його попередник, а саме за рахунок нагнітання впізнаваної побутової одноманітності. На практиці прийом знову має амбівалентний ефект: камери дзижчать, собака ворушиться, героїня гортає свій журнал – і тільки глядач перебуває у невідомості. Йому вже боятися чи ще нудьгувати? Викид адреналіну, який леденить душу, жах, який пробирає до самих кісток...