Новини в Хмельницькому "Є" | Проскурівський Телеграф | Оголошення

Афіша в м. Хмельницькому за 25 жовтня 2010

афіша Хмельницького
за 25 жовтня 2010

Нічний клуб «СВ»

30 жовтня
«Halloween night»
Цікавий декор зали, похмура атмосфера, тематичні конкурси й виступу шоу-балету... Нічний клуб «СВ» 30 жовтня представляє «Halloween night». Спеціально запрошені гості цього вечора: DJ Kristina (м. Одеса), DJ Дмитро Крутих (м. Одесса). Також на вас чекають сети: DJ Kovalchuk (м. Хмельницький), DJ Dik van Der (м. Хмельницький), МС Kostas.
Початок: 22.00
Вхід: 40 гривень, з флаєром – 30. Вхід у тематичних костюмах до 23.00 безкоштовний.


Монотеатр «КУТ»

30 жовтня
«KIEVBASS NIGHT»@монотеатр «КУТ»
Монотеатр «КУТ» 30 жовтня представляє – проект «KIEVBASS». Додаткова інформація: dubstep, grime, garage, fidget, breakbeat, electrobass, breakstep and more bass music. З діяльністю «KIEVBASS» дехто пов’язує прихід в Україну dubstep- і heavy bass-культури. За три роки існування проекту, вечірки якого щомісяця проходять у найкращих вітчизняних клубах, країну вперше відвідав цілий ешелон передових музикантів і діджеїв із Європи та Англії. Support: «FatBeat». Оригінальний відеоряд від «Kidik'a». Для проведення вечірки в монотеатрі буде інстальований додатковий савбуфер.
Початок: 22.00
Вхід: 70 гривень


Нічний клуб «Токіо»

28 жовтня
«Students Night»
Божевільний кураж, скажений драйв і відрив на всі 200% – це все те, що завжди супроводжує відпочинок у нічному клубі «Токіо». 28 жовтня тут проходитиме ще одна «Students Night». Нагадаємо, що це вечірка не тільки для тих, хто щодня «гризе» граніт науки, а й для всіх тих, хто вважає себе «вічним студентом». Танцпол запалюватимуть: Dj Goosev, Mc Gipsy, pj-show «Tokio».
Початок: 22.00
Вхід: 20 гривень, зі студентським квитком до 23.00 вхід вільний.

Хмельницький кінотеатр «Планета»
«Прем’єрний»
«Їсти, молитися, кохати»
Початок сеансів: 16.00, 20.30
Нова романтична драма Райана Мерфі з Джулією Робертс у головній ролі. Заснована на автобіографічній книзі журналістки Елізабет Гілберт. Компанію Робертс склали нещодавній канський лауреат Хав’єр Бардем і Джеймс Франко.

«Прем’єрний»
«Копи на підхваті»
Початок сеансів: 14.00, 18.30
Детективна комедія з Марком Уолбергом, Євою Мендес та Майклом Кітоном у головних ролях.

Синій зал
«Близький ворог»
Початок сеансів: 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00
Російська кримінальна драма з Дмитром Дюжевим та Неллі Уваровою в головних ролях.

Хмельницький кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
«Синій»
з 28 жовтня
«Мегамозок» (США, 2010, анімаційний, комедія, фантастика, пригоди)
Початок сеансів: 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00
Новий, оригінальний мультфільм «Мегамозок» – це комічна данина тисячам коміксів, якими зачитувався та зачитується весь світ вже понад століття. Мегамозок – це найгеніальніший лиходій і найбільший невдаха в світі. Ось уже багато років він намагається підкорити Метро-Сіті найрізноманітнішими способами. Але кожна така спроба закінчується провалом із вини супергероя на ім’я Метро-Мен. Але лиходій вбиває супергероя, і раптово Мегамозок позбавляється мети в житті. Суперлиходій без супергероя. Єдиний вихід – створити нового супергероя, якого він називає Титаном. Але Титан вирішує, що бути лиходієм куди цікавіше. Ось тільки йому не хочеться керувати світом, він бажає його знищити. На Мегамозка чекає непростий вибір. Чи зможе злий геній стати героєм – рятівником людства. Примітно те, що стрічка вийшла в російський та український прокат на тиждень раніше, ніж у США. На ранніх етапах виробництва фільм мав назву «Master Mind». Але пізніше, зважаючи на розбіжності з компанією «Marvel», яка вже зареєструвала подібне словосполучення, як товарний знак, назву стрічки довелося змінити. Цей мультиплікаційний фільм знято в комедійному жанрі й за графікою він схожий на дитячий конструктор «Лего 10197». Стрічка чудово підійде для перегляду в сімейному колі. Адже сюжет кумедний, завзятий та по-доброму смішний. Крім того, його не полінувалися зробити в форматі 3D, що вже є неабияким стимулом до перегляду. В цілому – це позитивний мультфільм не тільки про всілякі проблеми, ціну влади й популярність, але й, звісно ж, про добро та моральність. У «Мегамозку» режисер зумів представити глядачу цілком захоплюючу історію. До графіки анімаційної студії «Pixar», звісно, далеченько, але це не проблема. Бюджет у мультфільмі був не маленький, тому можливості для створення були хороші. Незважаючи на не надто харизматичних персонажів (при першому знайомстві з ними), до них швидко звикаєш і, більше того, до кінця стрічки починаєш симпатизувати їм.