Новини в Хмельницькому "Є" | Проскурівський Телеграф | Оголошення

Афіша в м. Хмельницькому за 11 жовтня 2010

афіша Хмельницького
за 11 жовтня 2010

Нічний клуб «СВ»

15 жовтня
«Ноу Хау Project»
В нічному клубі «СВ» 15 жовтня с«Ноу Хау Project». У програмі: Dj Alex Slam (м. Київ), Dj Tooz (м. Київ), проект «Ноу Хау», Dj Kovalchuk, Dj Slim di Grand, Mc Pitbull. А також: шоу-програма та Pj-шоу, цікаві конкурси та багато призів.
Початок: 22.00
Ціна квитків: чоловіки – 30 гривень, жінки – 20 гривень.


Нічний клуб «Шторм»

14 жовтня
«Drunk party»
Незвичайна вечірка під кодовою назвою «Drunk party» пройде 14 жовтня в нічному клубі «Шторм», іншими словами – «П’яний четвер». До уваги гостей клубу шалені алкогольні конкурси та «розливайка».
Вхід: чоловікам – 25 гривень, а представницям чарівної статі – безкоштовний.

16 жовтня
Dj Johnnie Play (м. Київ)
16 жовтня, в суботу, нічний клуб «Шторм» запрошує всіх бажаючих взяти участь у дискотеці під чуйним керівництвом Dj Johnnie Play (м. Київ). Завітайте у «Шторм» і переконайтеся у музикальній майстерності яскравого учасника фестивалю «Global Gathering Freedom Festival»!
Вхід: чоловіки – 40 гривень, жінки – 30 гривень.


Нічний клуб «Матадор»

15 жовтня
«Шкіряний олень»
Гарна музика, елегантні дівчата в залі, весела атмосфера... 15 жовтня нічний клуб «Матадор» представляє гурт «Шкіряний олень»! На це дійство Хмельницький із нетерпінням чекав протягом року. «Шкіряний олень» – це найкраща порно-ска-панк команда України та СНД. Першими виступлять – «Magic Dolls», другими – «Шкіряний олень», третіми – «IVASI DJs».
Початок: 22.00
Вхід: чоловіки – 40 гривень, жінки – 30. Передпродаж квитків: 30 гривень для усіх.

Хмельницький кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
«Край»
Початок сеансів: 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00
Російська драма Олексія Учителя, яку висунули на премію «Оскар», з Володимиром Машковим у головній ролі.
Тел. для довідок: 79-53-46.

Хмельницький кінотеатр «Планета»
«Синій»
«Життя, як воно є»
Початок сеансів: 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00
Нова американська сімейна комедія з Кетрін Хейгл та Джошем Дюамелем у головних ролях.

Хмельницький кінотеатр «Планета»
«Прем’єрний»
з 14 жовтня
«Уолл Стріт: гроші не сплять» (США, 2010, мелодрама, драма)
Початок сеансів: 13.00, 15.30, 18.00, 20.30
Фінансовий ділок 1980-х Гордон Гекко виходить із в’язниці, відсидівши позамежні для своїх злочинів вісім років, і випускає книжку «Жадібність: чи добре це?». Його ніхто не пам’ятає: світ змінився. Один молодик із Уолл Стріт збирається одружитися з його донькою, котра вважає Гекко мерзотником. Трапляється банківська, а потім – світова фінансова криза, і Гордон Гекко отримує шанс повернути собі фінансове панування. Олівер Стоун – дуже нерівний режисер: на кожен суцільнометалевий кіно сплав, як «Взвод», «Народжений 4-го липня» і «Природжені вбивці», в нього виходить по одному м’якому «Олександру» й «Веж-близнюків». На жаль, «Уолл Стріт: гроші не сплять» ближче до другої категорії, ніж до першої: продовження головної фінансової драми всіх часів вийшло пухким, наївним і надто мелодраматичним. Знову випустивши на екрани найкращого свого антагоніста Гордона Гекко, Стоун захотів пофілософствувати й пограти в «Адвоката диявола» без містики – Гекко у фільмі швидше руйнує стосунки Джейка Мура, героя Шайї ЛаБеф, і своєї доньки, ніж займається фінансовими аферами. Для продовження своєї найкращої стрічки Олівер Стоун обрав ідеально відповідний час. Якщо перший фільм показав реальний скандал на Уолл Стріт – 1985 року з інсайдерською інформацією, розкривши попутно психологію і мораль фінансів, то другий міг би стати хроніками кризи – приділи режисер трохи більше уваги власне анамнезу фінансового краху, який прийшов на американський, а потім загальносвітовий ринок, наприкінці 2000 року. Але ж ні – від недавньої кризи у фільмі лише атмосфера.