Новини в Хмельницькому "Є" | Проскурівський Телеграф | Оголошення

Афіша в м. Хмельницькому за 4 жовтня 2010

афіша Хмельницького
за 4 жовтня 2010

Нічний клуб «СВ»

9 жовтня
«Topless night party»
9 жовтня «Freelife promo group» спільно з нічним клубом «СВ» запрошує всіх студентів і просто клаберів, які хочуть взяти участь не просто в повсякденному вечорі, а в незабутньому шоу! Гостей розважатимуть: TOPLESS DJ MELISSA (м. Харків), DJ BLONDIN, DJ KOVALCHUK, DJ DESAID, MC BALU, MC MOUSE. У цей день також можна буде привітати улюбленого резидента клубу «СВ» DJ DESAID з Днем народження! Святкова Шоу-програма, феєричний дизайн, відео-інсталяція.
Початок: 22.00
Вхід: 40 гривень, з флаєром – 30 гривень. Усім дівчатам до 23.00 вхід – 10 гривень, а дамам TOPLESS вхід безкоштовний. Для власників «Freelife club card» – вхід 20 гривень.


Нічний клуб «Матадор»

7 жовтня
ЕГОЇСТ
7 жовтня в клубі «Матадорі» відбудеться концерт одного з основних панк-гуртів Закарпаття «DOPING» VS АНГАР 18. Хлопці відомі не тільки в Україні та Росії, але й в Угорщині, Німеччині, Швейцарії, Румунії та Словаччині. Стиль: punk/punk-hardcore. Склад: Андрій (гітара, вокал), Семен (барабани, бек вокал), Вова (бас, бек вокал).
Початок: 22.00


Нічний клуб «Шторм»

10 жовтня
«RESIDENT’s NIGHT»
В нічному клубі «Шторм», у неділю, 10 жовтня, «RESIDENT’s NIGHT» –незабутня ніч від резидентів клубу. До уваги відвідувачів музика в стилях: house (tribal/club/progressive/tech), еlectro, techno.
Вхід: чоловіки – 20 гривень, жінки – 10 гривень


Нічний клуб «Матадор»

9 жовтня
«Серце Дженніфер»
В нічному клубі «Матадор» 9 жовтня – гурт «Серце Дженніфер». Якщо ви вмієте кохати, якщо вашим серцям не чужі почуття, якщо ви ще пам’ятаєте, що означає мріяти, то музика цього гурту призначається саме вам. Гурт «Серце Дженніфер» – молодий та епатажний колектив, із непорушними амбіціями. Його пісні не сплутаєш з жодними іншими, їх відрізняє неповторний мелодизм, потужний саунд, хітовість тем та незабутня манера виконання лідера гурту – Олега Пилипенка. Світ кохання, cвіт розуміння, світ почуттів, постійний пошук та розвиток особистості – це світ, в якому живе молодий поп-рок гурт «Серце Дженніфер». Початок: 22.00
Вхід: 25 гривень

Хмельницький кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
«Мачете»
Початок сеансів: 21.00
Гостросюжетний трилер з Джессікою Альбою та Робертом Де Ніро в головних ролях.
Тел. для довідок: 79-53-46.

Хмельницький кінотеатр «Планета»
«Синій»
«Компенсація»
Початок сеансів: 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00
Нова російська драма з Гошою Куценком та Любою Толкаліною у головних ролях.

«Легенди нічної варти»
Початок сеансів: 14.00, 16.00, 18.00, 20.00
Новий анімаційний пригодницький сімейний фільм

Хмельницький кінотеатр Т. Г. Шевченка
з 30 вересня
«Примара» (Велика Британія, Франція, Німеччина, 2010, трилер, драма, детектив)
Початок сеансів: 11.00, 13.30, 16.20, 18.40
Перш за все, варто уточнити назву. Оригінальна «The Ghost Writer» перекладається як «Примара пера». Так називають літературних рабів, котрі самовіддано працюють над книжками, мемуарами, публічними промовами, котрі в результаті публікуються під чужими іменами. Про таку людину вирішив нам повідати Роман Поланські. Все починається з того, що загадково гине один із таких «літературних негрів», котрий не встиг завершити мемуари колишнього прем’єр-міністра Великобританії Адама Ленга (Пірс Броснан). Для завершення книги видавництво наймає іншу «примару пера» (Юен МакГрегор), котрому доведеться розібратися в загадковій біографії прем’єра, у якій багато білих плям. Для цього письменник починає особисте розслідування. Думки критиків щодо фільму розділилися: одні пророкують Роману Поланські за цей фільм декілька номінацій на «Оскар», інші ж звинувачують його в черговому старообрядному фільмі, котрий нічого нового глядачам не показує. Звісно ж, від режисера такого рівня очікують чогось надзвичайного. Проте, цього разу критики явно переоцінили свої очікування. Адже не варто очікувати від 77-річного майстра чогось революційного. Юен МакГрегор, який знімається в 3-4 стрічках щорічно, чудово зіграв свою роль. В широкому діапазоні персонажів, котрих йому доводилося грати, знаходилося місце мабуть усім характерам – починаючи від Марка Рентона (фільм «На голці»), закінчуючи Крістіаном із «Мулен Руж». Після епопеї з Джеймсами Бондами, Пірс Броснан, здається, нарешті виробив новий стиль персонажів. Після ролі в цьому фільму цей актор буде асоціюватися, перш за все, з персонажами високопосадовців. Від авантюрного спецагента Броснан зробив крок у бік не менш підступного політика. Тому хитрість в очах змінилася на непохитну впевненість і спокій, а спритні трюки протягом фільму йому тепер доводиться виконувати не зі зброєю і автомобілями на крутих віражах, а в розмовах із опонентами.