Новини в Хмельницькому "Є" | Проскурівський Телеграф | Оголошення

Афіша в м. Хмельницькому за 13 вересня 2010

афіша Хмельницького
за 13 вересня 2010

Нічний клуб «СВ»

Четвер, 16 вересня
«День першокурсника»
Шановні студенти, нічний клуб «СВ» запрошує вас відсвяткувати День першокурсника, весело відпочити, познайомитися з новими людьми й просто провести гарно час.
Початок: 22.00.
Вхід: 15 гривень


Нічний клуб «Матадор»

Четвер, 16 вересня
Перегляд футболу
Клуб «Матадор» запрошує всіх футбольних фанів 16 вересня на спільний перегляд футболу: «Динамо»-«БАТЕ», а також «Карпати»-«Борусiя».
Початок: 20.00.


Нічний клуб «Матадор»

Субота, 18 вересня
«CoverJam»
18 вересня для тих, хто любить справжнiй блюз, клуб «Матадор» нарештi запросив зi Львову блюзову формацiю «CoverJam». Хлопцi гратимуть на вiдкритi Міжнародного львiвського літфесту, а потiм завiтають до нас, щоб порадувати енергетикою справжнього львівського блюзу!
Початок: 20.00
Вхід: 20 гривень)


Нічний клуб «Токіо»

Четвер, 16 вересня
«Students Night»
Не можете дочекатися вихідних? 16 вересня нічний клуб «Токіо» дарує танцювальне свято серед тижня! Зробіть перерву посеред нудних сірих буднів! Ця вечірка не тільки для тих, хто щодня гризе граніт науки, а й для всіх, хто вважає себе «вічним студентом». Божевільний кураж, скажений драйв і відрив на всі 200%. Танцпол запалюватимуть Dj Goosev, Mc Gipsy та pj-show «Tokio».
Вхід: 20 гривень, а зі студентським квитком до 23.00 – вхід вільний


Нічний клуб «СВ»

Субота, 18 вересня
Пориньте у минуле!
Нічний клуб «СВ» пропонує всім відвідувачам зануритися в минуле. 18 вересня тут відбудеться запальна вечірка під кодовою назвою «Стиляги-3». Напевно, ви чули про стиляг: від своїх батьків, бабусь, дідусів, або дивилися однойменний фільм, який нещодавно йшов у кінотеатрах. Залишитися байдужим до цих яскравих, веселих людей неможливо. Особливо гостей здивує інтер’єр, який клуб підготує для цього цікавого й незвичного вечора. В програмі: гурт «Millennium» (м. Вінниця), Dj Crocodile, Dj Heaven, Dj Kovalchuk. УВАГА! Бажане дотримання дрес-коду (ви повинні бути одягнені й причісані, як годиться справжньому стилязі: яскраві різнокольорові речі, клітинка, смужка, горошок, кольорові краватки та сорочки, божевільні аксесуари тощо). Початок: 22.00
Вхід: 40 гривень, з флаєром – 30

Хмельницький кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
«Прем’єрний»
«На відстані кохання»
Початок сеансів: 14.00, 16.00, 18.00, 20.00
Відстань не має значення, коли є кохання! Дуже романтична мелодрама Нанетта Берстейна з Дрю Беррімор і Джастіном Лонгом у головних ролях.
Тел. для довідок: 79-53-46.

Хмельницький кінотеатр «Планета»
«Синій»
«Карате Кід»
Початок сеансів: 13.30, 16.00, 18.30
«Columbia Pictures» представляє новийгостросюжетний бойовик із Джекі Чаном у головній ролі.

Хмельницький кінотеатр «Планета»
16 вересня
«Оселя зла: потойбічне життя» (Велика Британія, Німеччина, США, 2010, бойовик, трилер, жахи, фантастика)
Сеанси: 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00
Дія четвертої частини фільму «Оселя зла: потойбічне життя» починається через чотири роки після появи Т-вірусу, який на початку був створений корпорацією «Амбрела», щоб протистояти старінню й запобігати нервовим хворобам. Але жахливою побічною дією вірусу виявилося те, що він здатний реанімувати мертві клітини організму, перетворюючи людину на зомбі. Вірус захопив весь світ і тепер живі мерці полюють на людей, які ще незаражені. В світі, охопленому вірусом, який перетворює всіх живих істот на вбивць-зомбі, неймовірно вродлива й смертельно небезпечна Еліс (Мілла Йовович) продовжує шукати тих, хто вижив. Коли її боротьба з творцями вірусу дає певні результати, Еліс опиняється в спаленому Лос-Анджелесі, де її переслідують живі мерці, вона стикається з такою загрозою, на яку ніколи не чекала.
Тел. для довідок: 65-53-36.