Новини в Хмельницькому "Є" | Проскурівський Телеграф | Оголошення

Афіша в м. Хмельницькому за 6 вересня 2010

афіша Хмельницького
за 6 вересня 2010

Нічний клуб «СВ»

Субота, 11 вересня
«Диско-світ 80-90-х»
Поринути у диско-світ 80-90-х років можна буде 11 вересня, у суботу, в нічному клубі «СВ», який гарантує вам, що вечір пройде весело й ви отримаєте багато позитивних емоцій! Адже на відвідувачі чекає спекотна атмосфера цілу ніч. Якщо хочете згадати свої перші дискотеки та танцювати під улюблену музику, ця дискотека – саме для вас! Всесвітні хіти й атмосфера дискотек 80-90-х років – це музика вашого серця.
Початок: 22.00.
Вхід: для дам - 30 гривень, а для чоловіків – 40


Нічний клуб «Матадор»

П’ятниця, 10 вересня
«Моторролла» та «Безодня»
благодійний концерт легендарних хмельницьких гуртів «Моторролла» та «Безодня». На відвідувачів чекає море драйву, океан позитиву та цілі ріки незабутніх вражень і веселощів. Приходьте, буде круто!
Початок: 21.00
Вхід: 30 гривень)


Нічний клуб «Матадор»

Субота, 11 вересня
«Подільський Фундаментал»
Нічний клуб «Матадор» розпочинає новий сезон «забойно», потужно, але культурно. 11 вересня, у суботу, музичне виховання працюючої та студентської молодi тут розпочне популярний гурт «Пропала грамота». Колектив працює в авторському жанрі, що поєднує елементи фолку, фанку, року, хопу, афробіту та інших сучасних і не дуже течій, усе це разом називається «подільський фундаментал». Виступ гурту традиційно супроводжується танцями та феєричним шоу Олега Олійника. Склад гурту: Павло Нечитайло, Сергій Белінський, Олександр Омельченко, Костянтин Бушинський, Олег Олійник. Пiсля закiнчення концерту на вас очiкуе феєрiчна етно-дiскотека. Початок: 21.00
Вхід: 30 гривень)

Хмельницький кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
«Карате Кід»
Початок сеансів: 13.00, 15.30, 18.10, 20.30
«Columbia Pictures» представляє новийгостросюжетний бойовик із Джекі Чаном у головній ролі.
«Фея. Фантастичний порятунок»
Початок сеансів: 11.00
Казковий світ фей, чарівного пилу та неймовірних пригод у новому фантастичному мультфільмі.
Тел. для довідок: 79-53-46.

Хмельницький кінотеатр «Планета»
«Прем’єрний»
«Карате Кід»
Початок сеансів: 13.30, 16.00, 18.30
«Columbia Pictures» представляє новийгостросюжетний бойовик із Джекі Чаном у головній ролі.

Хмельницький кінотеатр «Планета»
9 вересня
«На відстанні кохання» (США, 2010, комедія, мелодрама)
Сеанси: 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00
Вони зустрілися влітку. Літнє почуття поглинуло їх з головою й переросло в бурю емоцій і почуттів. Вона – мила, весела й дотепна Ерін (Дрю Беррімор), а він, Гарретт (Джастін Лонг), нещодавно пережив чергове розставання. Але чи зможе літній роман перетворитися на справжнє кохання? Адже через шість тижнів Ерін доводиться їхати додому в Сан-Франциско, а Гарретт залишається в Нью-Йорку. Обоє впевнені, що хочуть зберегти те літнє почуття, що так нагадує їм кохання. Адже його можна виражати й за допомогою «Sms» і довгих нічних розмов по телефону. Всупереч відстані, яка їх розділяє, і несподіваним спокусам, всупереч протестам друзів і родичів, вони, можливо, зможуть бути разом і перебороти відстань кохання. Цей проект став четвертою режисерською роботою в кар’єрі продюсера й сценариста Нанетта Бурстейна. Подейкують, що за основу сценарію даної стрічки автор узяв історію тривалих стосунків із власного життя.
Тел. для довідок: 65-53-36.