Новини в Хмельницькому "Є" | Проскурівський Телеграф | Оголошення

Афіша в м. Хмельницькому за 9 серпня 2010

афіша Хмельницького
за 9 серпня 2010

Монотеатр «КУТ»

Субота, 14 серпня
Новий «кутовий» формат
Продовження серії тематичних dubstep-вечірок. До вашої уваги – радикально новий формат для міста Хмельницького – dubstep session KUT DUB за участі DJ NR'Ja (м. Санкт-Петербург, Росія). Support Dj's: Djekson, BIO, Janny. Для проведення вечірки в «КУТі» буде інстальовано додатковий сабвуфер-саппорт.
Початок: 22.00.
Вхід: 30 гривень (для дам), 50 гривень (для чоловіків).


Біт-кафе «МАТАДОР» («Саквояж»)
вул. Кам'янецька, 2
Тел. (097) 018-64-50
Початок вечірок: о 21.00

Неділя, 15 серпня
Концерт пам'яті Віктора Цоя. Саме у цей день виповнюється 20 років від дня трагічної загибелі легендарного співака. Цой став легендою для багатьох поколінь пострадянського простору. Через багато років пісні гурту «Кіно» звучать, як і раніше, свіжо й зворушливо. «Пачка цигарок», «Зірка на ім'я Сонце», «Мама Анархія» і «Група крові» залишаються піснями, на яких виросло ціле покоління. У цей день можуть прийти всі ті, хто любив і любить гурт «Кіно» та послухати пісні Цоя у виконанні молодих музикантів «LIKU», Шамрая та Мигдальського.
Початок: 20.00.
Вхід: 15 гривень.


Туристично-оздоровчий комплекс «Головчинці-Озеро»

П’ятниця-Субота, 13-14 серпня
Ніч щастя
Туристично-оздоровчий комплекс «Головчинці-Озеро» у селі Головчинці запрошує всіх на вечірку «OPEN AIR», яка відбудеться у п’ятницю та суботу, тобто 13-14 серпня. До вашої уваги найяскравіший склад Dj-їв, МС та Pj-їв. Ритми щастя будуть дарувати: Dj Alt, Dj Andrey Smile, Dj White, Dj Artem Style, Dj Daniel One Joy, Dj Danny White, Dj Dik Van Der, Dj Garde, Dj Sapphire, Dj Ramires. Вас розважатимуть MC Ярослав Грішний та MC BES. Запалюватимуть танцпол – Pj Show 2 Dreams та Pj Show Tecktonik «2 Freddy».
Початок: 20.00
Finish: 8.00
Вхід: 40 гривень, з флаєром – 30 гривень.

Хмельницький кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
З 12 серпня
«Нікчемний я»
Початок сеансів: 11.00, 13.00, 17.20, 19.10
Анімаційна стрічка про двох суперзлочинців з озвучуванням Євгена Кошового та Павла Костіцина.

«Солт»
Шпигунський трилер з Анджеліною Джолі в головній ролі.
Початок сеансів: 15.00, 21.00
Тел. для довідок: 79-53-46.
Хмельницький кінотеатр «Планета»
До 18 серпня
«Химера» (Канада, Франція, США, 2009)
Початок сеансів: 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30
Клайв і Ельза – подружня пара, закохана в генетику. Природне бажання мати дитину в їхньому виконанні обертається схрещуванням людської й тваринної ДНК, внаслідок чого з пробірки з'являється енергійне «щось» із витріщеними очима й гострою потребою бути коханим. Кмітливе створіння отримує ім'я Дрен і швидко дорослішає, починаючи нагадувати спершу мешканку Пандори, а ближче до кінця фільму птаха Фенікс. Про те, що Дрен – красуня, їй повідомляє сурогатна мати, а хто з цієї трійці чудовисько, так одразу й не розбереш. «Химера» ніяк не може визначитися з розумними вона чи з красивими. Для інтелектуального кіно тут надто багато зовнішніх ефектів, для жахів – замало власне жахів. Але Дрен, безумовно, прекрасна, принаймні, з точки зору роботи відділу спецефектів. І якщо вже спостерігати за її пригодами, то тільки на великому екрані.
Тел. для довідок: 65-53-36.