Новини в Хмельницькому "Є" | Проскурівський Телеграф | Оголошення

Афіша в м. Хмельницькому за 18 Вересня 2012

Fashion club “MODABAR”
23 вересня
“FUNNY SHOW”
23 вересня в Fashion club “MODABAR” - “FUNNY SHOW”. Вас веселитимуть: Dj Slim di Grand, Dj KirilOFF. Ведучий вечірки: Mc Andrey Tkachev
Початок: 22.00
Вхід: безкоштовний

Fashion club “MODABAR”
22 вересня
Kishe із Exclusive Dj Set
22 вересня у Fashion club “MODABAR” - Kishe із Exclusive Dj Set.
Початок: 22.00
Вхід: хлопці — 70 гривень, дівчата - 50 гривень

Нічний клуб «СВ»
22 вересня
Настя Маркова з новою програмою “Про тебе! Про тебе!”
22 вересня в нічному клубі «СВ» - Настя Маркова з новою програмою “Про тебе! Про тебе!”. За підтримки резидентів клубу МС Потєхіна (м. Тернопіль) та Dj Mod (м. Київ). За пультом також: Liven SonG та Dmc Andrey Zvezdoff.
Початок: 22.00


Арт-паб “High Hopes”
21 вересня
Виступ гурту “100 хвилин”
21 вересня в арт-пабі “High Hopes” відбудеться виступ гурту “100 хвилин”. Це тернопільський кавер-бенд, заснований наприкінці листопада 2011 року. Репертуар колективу постійно розширюється та включає в себе десятки композицій в таких музичних напрямах як: R&B, Pop, Pop-rock, Disco, Jazz, Funk. Склад гурту: Христина Ожибко — вокал, Сергій Порада — гітара, Михайло Попик — бас, Андрій Сирник — клавішні, Павло Попик — ударні.
Початок: 21.30
Вхід: 25 гривень

Нічний клуб “VANILLA SKY”
22 вересня
Вечірка “ALCO TRASH”
22 вересня в нічному клубі “VANILLA SKY” - вечірка “ALCO TRASH”. За пультом: Dj Goosev, Dj Gipsy, Dj Danny White.
Початок: 22.00
Вхід: 30-40 гривень

Аут-паб “Уругвайський льотчик”
20-26 вересня
Караоке-вечірки
З 20 по 26 вересня в аут-пабі “Уругвайський льотчик” ви можете вдосталь наспіватися з друзями, завітавши на караоке-вечірку.
Початок: о 21.00
Вхід: вільний

Нічний клуб “VANILLA SKY”
21 вересня
Вечірка “Божевільна п'ятниця”
21 вересня в нічному клубі “VANILLA SKY” - вечірка “Божевільна п'ятниця”. За пультом: Dj Goosev, Dj Gipsy, Dj Danny White.
Початок: 22.00
Вхід: 30-40 гривень, до 23.00 - безкоштовно

Нічний клуб «СВ»
21 вересня
“School Battle Party”
21 вересня в нічному клубі “СВ” - “School Battle Party”. За діджейським пультом: Dj Argos, Dj Bessonova, Dj Svyatkovskiy, Dj Diaro. Ведучі вечора: Mc Volt & Mc Paradise. Школа-переможець отримає “Кубок найкращої школи”.
Початок: 17.00
Вхід: 30 гривень, передпродаж - 25 гривен

Аут-паб “Уругвайський льотчик”
21 вересня
арт-проект Андрія Шамрая та Олександра Крижановського “ДVA. ТАК-ТО”
21 вересня в аут-пабі “Уругвайський льотчик” арт-проект Андрія Шамрая та Олександра Крижановського “ДVA. ТАК-ТО”.
Початок: 21.00
Вхід: вільний

Кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
“Оселя зла. Відплата” (“Resident Evil. Retribution”)
Сеанси: 13.00, 15.00, 19.00, 21.00
Смертельний T-вірус, створений у лабораторіях корпорації «Амбрелла», продовжує захоплювати Землю, перетворюючи світове населення в легіони зомбі, які пожирають людську плоть. Остання надія людства Еліс впроваджується в саме серце найтаємничішої дослідної бази корпорації і дізнається ще більше про власне таємниче минуле. Не маючи шляхів до відступу, Еліс продовжує шукати винних у глобальній катастрофі. Виклик, який вона прийняла в Токіо, Нью-Йорку, Вашингтоні і Москві, приводить її в підсумку до одкровення, яке змусить дівчину переосмислити все, що вона вважала правдою. За допомогою нових союзників і старих друзів, Еліс буде боротися за виживання і тікати з ворожого світу. Відлік часу розпочато...

Кінотеатр “Планета” в Синьому залі
“Холостячки” (“Bachelorette”)
Сеанси: 12.00, 17.30, 21.00. У вихідні — 10.30.
Три симпатичні й гострі на язик незаміжні подруги приїжджають на весілля колишньої однокласниці-товстунки й випадково псують необ'ємну вінчальну сукню нареченої. Але ж вранці нареченій йти до вівтаря! За одну ніч холостячкам належить виконати запаморочливу подорож у стрип-клуби, туалетні кімнати та чоловічі спальні в ім'я порятунку весілля тієї, яку вони терпіти не можуть.

Кінотеатр “Планета” в Синьому залі
“Паралельні світи” (“Upside Down”)
Сеанси: 13.00, 15.30, 19.00
Декілька тисяч років тому дві планети притягнулися одна до одної. Там правили мир і гармонія. Але варто було верхньому світу набути впевненості і влади, як між планетами почалося протистояння. Здавалося, ніщо не може примирити паралельні світи. Вона - донька президента верхнього світу. Ця тендітна дівчина з сильним характером і не підозрювала, що душа її здатна кохати. Він - її половинка. Їхня зустріч була визначена наперед, їхні долі переплелися воєдино. Чи зможе він, всупереч законам фізики свого світу, бути разом зі своєю коханою?

Кінотеатр “Планета”, в залі “Прем'єрний”
“Селест і Джесі: навіки разом” (“Celeste & Jesse Forever”)
Сеанси: 15.10, 19.00
Відчуття яке об’єднує Селест і Джессі – вже не кохання, але ще не дружба. Вони вирішили розлучитися, та не зовсім готові втратити одне одного, тому продовжують бути найкращими друзями. Такий напрямок розвитку стосунків – справжнє випробування, адже в кожного лишилися спогади, в кожного живуть нездійсненні надії. Незважаючи на все, вони готові відкритися майбутньому, єдине невідомо - чи буде воно в них спільним.

Кінотеатр “Планета”, в залі “Прем'єрний” у форматі 3D
“Замбезія” (“Zambezia”)
Сеанси: 11.50.
Історія про життя юного соколича по імені Кай, його пригоди, характер, про комічні ситуації, в які він потрапляє на шляху до заповітного пташиного містечка Замбезія. Там він бажає відшукати нових друзів, які б скрасили його самотність і не залишили в біді. Однак для початку йому необхідно подолати шлях, який сповнений небезпек і несподіваних поворотів.

Кінотеатр “Планета”, в залі електронного кіно
“Королі рулетки” (“The Pelayos”)
Сеанси: 14.00, 16.00, 18.00, 20.00
Авантюрна історія, зната за мотивами реальних подій, розповідає про клан Пелайо. Члени цієї родини— великі майстри рулетки та карт — чесним шляхом вигравали у всесвітніх казино. Завдяки своїм талантам, вони заробили багато грошей і навіть «увіковічилися» у назві школи покера.

Кінотеатр імені Т. Г. Шевченка
“Льодовиковий період-4. Континентальний дрейф” (2012, США, “Ice Age: Continental Drift”)
Сеанси: 11.00, 17.00.
Продовження успішного анімаційного фільму “Льодовиковий період'”. Знову Білка зі своїм горіхом розколола земну кулю і викликала глобальний катаклізм! В результаті Менні, Сід і Дієго опиняються в морi, відрізані від своїх друзів. У пошуках шляху назад ця трійця вирушає в небезпечну подорож водним простором, де у хвилях ховаються екзотичні морські істоти, а серед крижин курсують пірати. Але що ж з винуватицею всiх подій? Цього разу для воз'єднання з горіхом вона вирушить туди, куди ще ніколи не ступала лапа доісторичної білки. Автори четвертого «Льодовикового періоду», поставлені перед завданням будь-що продовжити успішну анімаційну франшизу, пішли на безпрецедентні заходи. Один із них - перетворення білки в персонажа глобального масштабу. За їхньою версією, через її невгамовну жадобу й невміння стримуватися загине не одна цивілізація. «Льодовиковий період-4» - типовий представник своєї франшизи: сімейство мамонтів переживає проблеми, пов'язані з дорослішанням їхнього чада Персика і втілює собою неминущі сімейні цінності, шаблезубий тигр Дієго пізнає тяготи кохання, Сід, доглядає свою бабусю, яку йому підкинули родичі. Весь сюжет вибудовується навколо наслідків спричиненого білкою дрейфу континентів - сім'я мамонтів виявляється розділеною, і Менні клянеться возз'єднатися з дружиною Еллі та донькою Персиком. На шляху до возз'єднання їм доведеться подолати чимало перепон. В цілому варто відзначити, що в пошуках освіжаючих франшизу прийомів автори четвертого «Льодовикового періоду» звернули свою увагу на сучасну класику великого Голівуду - піратська команда викликає в пам'яті персонажів «Піратів Карибського моря», а сцени глобальних катаклізмів явно навіяні найкращими стрічками Роланда Еммеріха. На відміну від своїх попередників, фільм навряд чи може похвалитися зразковим гумором, який у деяких моментах може здатися досить пласким. Але тут, як мовиться, - на смак і колір товаришів немає. У цілому ж «Льодовиковий період. Континентальний дрейф” - не найгірша сімейна розвага з усіма необхідними компонентами: сімейними цінностями, дружбою, взаємовиручкою тощо. Тому про наповнюваність залів на показах цього фільму турбуватися не доводиться. Тим більше, що глядачів чекає приємний бонус - короткометражка про дитячий садок, який відвідує Меггі Сімпсон. Хоча бонус цей, швидше розрахований на батьків, ніж на їхніх чад.