Новини в Хмельницькому "Є" | Проскурівський Телеграф | Оголошення

Афіша в м. Хмельницькому за 23 Серпня 2012

VANILLA SKY
23 серпня
“Бардак-шоу з MC Vadim Gipsy”
23 серпня в нічному клубі “VANILLA SKY” - “Бардак-шоу з MC Vadim Gipsy”. 24 серпня — до Дня незалежності України гарячі запальні танці від шоу-балету “Нон-стоп”.
22.00
20-30 гривень (дівчатам до 23.00 — безкоштовно).

MODABAR
24 серпня
День твоєї незалежності
24 серпня у Fashion club „MODABAR” - вечірка “День твоєї незалежності”! Розважатимуть публіку Dj Slim di Grand, Dj Kiriloff, Мc In.Team. Тільки повнолітні. Діє дрес-код та фейс-контроль.
22.00
дівчата - 30, чоловіки - 50 гривень

VANILLA SKY
26 серпня
Егоїстка
26 серпня в нічному клубі “VANILLA SKY” - цикл вечірок “Егоїстка” з чоловічим стриптизом. Будь-яка представниця прекрасної статі - бажана гостя на вечірці, де усі її примхи - закон, а задоволення - свято!
22.00.
20 гривень (дівчатам до 23.00 - безкоштовно). Діє дрес-код та фейс-контроль.

Шторм
23 серпня
Еротичне паті
23 серпня в нічному клубі “Шторм” - еротичне паті з шаленими конкурсами та цікавими призами. Розважатимуть публіку Dj Alt, Dj Tarska, Mc Ёж.
22.00.
чоловіки - 25 гривень, дівчата - 15 гривень.

“СВ”
24 серпня
UKRAINE BIRTHDAY party
24 серпня в нічному клубі “СВ” за підтримки “Stars Promo Group” відбудеться вечірка “UKRAINE BIRTHDAY party” до Дня незалежності України. “СВ” вітає усіх з 21-ою річницею нашої незалежності. Патріотичні конкурси та море призів чекають на вас. Ведучий дійства справжній прапороносець – MC Андрей Zvezdoff. За діджейським пультом: Dj Liven SonG. Спеціальний подарунок для всіх- 30-ти хвилинка справжніх українських хітів ! Танцювальна підтримка від чудових брейкерів ! Кожен хто прийде у вишиванці отримає подарунок Замовлення диванчиків – безкоштовне, мінімального замовлення – немає!
22.00.
30 гривень, у вишиванці - 25 гривень.

“Уругвайський льотчик”
24 серпня
Виступ гурту “ЗЕБРАДЖАЗ”
24 серпня в аут-пабі “Уругвайський льотчик” - виступ гурту “ЗЕБРАДЖАЗ” з кавер програмою “Вибране”. На вас чекає справжнє джазове шоу!
безкоштовний
21.00.

Кінотеатр “Планета” в Синьому залі.
“Згадати все” (“Total recall”)
11.00, 13.00.
Пригодницький бойовик із Коліном Фарреллом та Кейт Бекінсейл у головних ролях. У погоні за спогадами головний герой опиняється перед непростим вибором: старе чи нове життя? .

Кінотеатр “Планета”, в залі “Прем'єрний” у форматі 3D.
“Нестримні-2: назад до війни” (“The Expendables-2”)
13.40, 15.30, 19.00.
Нестримні повернулися і тепер це особисте! Жорстока зовні й дика всередині Фіона, молода донька Тула, відправляється мстити за батька, але тільки ускладнює ситуацію, коли потрапляє в лапи безжального диктатора. Тепер Барні та Нестримні повинні ризикнути всім, щоб врятувати людство. Жарти в бік! За справу беруться справжні професіонали!

“Сусіди на стрьомі” (“The Watch”)
Кінотеатр “Планета” в залі “Прем'єрний” у форматі 3D.
11.50, 17.10, 21.00.
Щоб якось позбутися обридлих сімейних обов'язків, компанія друзів вирішує організувати дружину для підтримки порядку та патрулювання околиць. Але все змінюється, коли патруль дізнається про змову, метою якої є знищення всього світу.

Кінотеатр “Планета”, в залі “Прем'єрний” у форматі 3D.
“Феї. Секрет магічних крил” (“Tinker Bell: Secret of the Wings”)
10.30.
Цього разу Дінь-дінь опиниться у зимовій країні, де живуть схожі на неї феї. Попереду її чекає багато незвіданого. Її пригоди – це захоплюючі історії, які наповнені магією, добром і загадками.

Кінотеатр “Планета”
“Мій пацан” (США, 2012)
15.00, 17.00, 19.00, 21.00.
Жанр: комедія. Оригінальна назва: “That's My Boy”. Режисер: Шон Андерс, Джон Морис. У ролях: Адам Сендлер, Енді Семберг, Джеймс Каан, Сьюзен Сарандон, Єва Амуррі, Блейк Кларк. Батьків не обирають, і нікуди вже не дінешся. Про це на власному досвіді переконався Тодд, коли до нього без запрошення приїхав горе-татусь, якого він в житті не бачив і не хотів би бачити ще стільки ж, особливо напередодні власного весілля. Але тато без комплексів і його це не хвилює. Синочок уже дорослий і виховувати його пізно, проте його батькові не завадило б дати ременя. Адам Сендлер займає третє місце в списку найоплачуваніших акторів Голівуду! Він отримав від 20 до 25 мільйонів доларів за фільми «Такі різні близнюки» і «Прикинься моєю дружиною». Тепер до уваги глядачів нова комедія за його участю - «Мій пацан». До речі, Адам ще в школі був клоуном і влаштовував вистави однокласникам і вчителям. Крісло режисера в цій стрічці зайняв вже досвідчений Шон Андерс, відомий в першу чергу своїми роботами над сценаріями «Пінгвіни містера Поппера» і «Машина часу в джакузі». Варто відзначити, що бюджет фільму досить великий, як для жанру комедії - 80 мільйонів доларів! Вражає схожість 45-річного Сендлера і 33-річного Семберга, які грають батька і сина відповідно. Але воно обмежується лише фізичними характеристиками, в той час як характери їхніх героїв далекі один від одного. Мабуть, найцікавішим персонажем стрічки є Донні, який застряг у підлітковому віці. Він здатний на неадекватні витівки, не особливо роздумуючи про можливі наслідки, і в цьому виявляється його нестандартність. За законами жанру, лише зіткнувшись лобами головні герої зможуть перевернути уявлення одне одного про сімейні цінності і змінити свої світоглядні установки. І хоча в цілому “Мій пацан” не виділяється на тлі стрічок схожої тематики (фільм “скроєний” за класичним для жанру сімейної комедії зразком і ні на крок від нього не відходить), завжди приємно спостерігати за динамікою розвитку персонажів, а в даному фільмі вона, безумовно, присутня.