Новини в Хмельницькому "Є" | Проскурівський Телеграф | Оголошення

Афіша в м. Хмельницькому за 02 Серпня 2012

Уругвайський льотчик”
2 - 5 липня
КАРАОКЕ
Уругвайський льотчик” ви можете вдосталь наспіватися з друзями, завітавши на караоке-вечірку.
21.00.
вільний.

Шторм
3 серпня
Стриптиз по-київськи
3 серпня в нічному клубі “Шторм” - жіночий стриптиз від спокусливої Адель (м. Київ).
22.00
чоловіки - 30 гривень, дівчата - 20 гривень (до 22.00 — безкоштовно).

Fashion club „MODABAR”
Щонеділі
Хмельницькі таланти
Fashion club „MODABAR” - “Хмельницькі таланти”. Позмагайся за головний приз у 5 тисяч гривень.
20.00
безкоштовний

Шторм
4 серпня
Діджей-мікс паті
4 серпня в нічному клубі “Шторм” - Special mix from Dj Tarska.
22.00
чоловіки - 40 гривень, дівчата - 30 гривень (до 22.00 — безкоштовно).

VANILLA SKY
3 серпня
Квест ін тайм
3 серпня в нічному клубі “VANILLA SKY” - паті “Квест ін тайм”. Вечірка у стилі недалеких 2000-х років.
22.00.
30 гривень (дівчатам до 23.00 - безкоштовний!).

VANILLA SKY
4 серпня
Ніч оголених тіл
4 серпня в нічному клубі “VANILLA SKY” - відверте еротичне шоу “Topless night”. Гарячі оголені тіла і еротичні танці спокушатимуть кожного...
22.00.
Вхід: 30-40 гривень.

Кінотеатр “Планета”, в залі “Прем'єрний” у форматі 3D .
“Крок вперед-4”
Сеанси: 15.00, 17.05, 19.10, 21.15.
Чудове продовження серії, наскрізь просякнутої музикою, ритмом та пластикою. Та на нас чекають не просто невтримні танці на сонячному узбережжі Маямі. В центрі сюжету картини — справжня драма, головна героїня якої - Емілі.

В кінотеатрі ім. Шевченка
“Льодовиковий період-4: континентальний дрейф” (“Ice Age: Continental Drift”)
Сеанси: 10.20, 12.00.
Заморожені в палеонтологічному музеї Дієго, Еллі, Сід, Менні і Скрат випадково розморожуються... І починаються пригоди! Кінотеатр “Планета”, в залі “Прем'єрний” у форматі 3D . Сеанси: 10.00, 11.40, 13.20. Ціна квитків: 25-30 гривень.

Кінотеатр ім. Шевченка
“Третій зайвий” Жанр: комедія Оригінальна назва: Ted
13.40, 15.30, 17.20, 19.10, 21.10.
Режисер: Сет МакФарлейн У ролях: Марк Волберг, Міла Куніс, Сет МакФарлейн, Джоель МакХейл, Джованні Рібізі, Патрік Варбертон, Метт Волш, Джессіка Барт, Аедін Мінкс, Білл Смітрович В центрі картини дорослий чоловік та його плюшевий ведмідь, що ожив завдяки загаданому ним у дитинстві бажанню. «Третій зайвий» - це чудова комедія, яка дозволить вам провести час за переглядом прекрасного фільму із своєрідним і в той же час потішним сюжетом, який вже точно не схожий на всі інші. Сюжет розгортається навколо хлопця на ім'я Джон, який шалено закоханий в прекрасну Лорі. І все, здавалося б, у них має бути якнайкраще, Джон працює, не має шкідливих звичок, постійно будує величезні плани на майбутнє. Але одного разу в житті Джона з'являється друг на ім'я Тед ... Саме цей друг і починає псувати парочці всі стосунки, адже він веде аморальний спосіб життя, не гребує випадковими зв'язками, п'є, курить, постійно розважається як йому хочеться... В будь-якій іншій ситуації можна було б просто порвати з дружніми стосунками. Але не в цьому випадку. Оскільки Тед - це плюшевий ведмідь, який має своєрідний характер, і ніхто не знає, що можна очікувати від такого паршивого ведмедика, який неодноразово вплутується в різного роду неприємності, а потім з таким же жахливим шумом з них намагається виплутатися .... Тепер майбутнє Джона тільки в його руках і йому потрібно зробити правильний вибір, адже дружба - дружбою, а власної родини йому не вистачає, і час біжить невпинно! Стрічку можна подивитися з 2 серпня в кінотеатрі ім. Шевченка.