Новини в Хмельницькому "Є" | Проскурівський Телеграф | Оголошення

Афіша в м. Хмельницькому за 24 Квітня 2012

«Уругвайський льотчик»
26 квітня
Андрій Шамрай із програмою «Вершки рока»
26 квітня в аут-пабі «Уругвайський льотчик» відбудеться концерт Андрія Шамрая. Цей музикант відомий у широких колах артист, який завжди сприймається «на ура» та уособлює собою музиканта зразка 80-х років зе стилем життя, репертуаром і вмінням радіти тому, що є сьогодні.
20.00
Безкоштовний

Vanilla Sky
27 квітня
Topless Night
27 квітня в нічному клубі "Vanilla Sky" - Topless Night. У програмі: Dj Gipsy, Dj Goosev та Dj Danny White. Біля мікрофона: Mc David White. Початок: 22.00. Вхід: 30 гривень (дівчатам до 23.00 — free). Тел. для довідок: 78-51-74, (067) 850-08-26. 27 квітня в в Fashion club “MODABAR” також можна спостерігати на стрункі спокусливі тіла: до уваги відвідувачів “Strip Show”. За пультом: Dj Slim Di Grand, Dj Kiriloff. Ведучий вечірки: Mc Andrey Tkachev. Розважатимуть: “ModaBar show girls”.
22.00.
хлопці - 50 гривень, дівчата - 30 гривень.

club “MODABAR”
27 квітня
Травесті-шоу
Травесті-шоу 27 квітня в в Fashion club “MODABAR” - екзотичне “Травесті-шоу”. Гість з Санкт-Петербургу - Khristina Peron. Також вас розважатимуть: Dj Slim di Grand та Dj Kiriloff, Mc Andrey Tkachev та “ModaBar show girls”.
22.00
хлопці - 60 гривень, дівчата - 40 гривень

«Уругвайський льотчик
27 квітня
РanKe Shava у Хмельницькому!
27 квітня в аут-пабі «Уругвайський льотчик» - ПанКе Шава. Він вражає своїм нетрадиційним мисленням і сприйняттям світу. Основним мотивом творчості є пошук вічного неминучого щастя і любові. Кожна пісня гурту наповнена щирістю й приємним сумом. Вам відкриється світ ніжно-солодких усмішок, ранкових квітів, дощів і сонячного світла... Кожен член колективу несе в світ щось прекрасне: Тимофій Мороховець - гітара, голос; Ваня Малий - бас гітара; Катя Перекопська - скрипка; Тарас Мельниченко - барабани.
20.00
Безкоштовно

Токіо
28 квітня
Екстримальне еротик-шоу на ліжку
28 квітня в нічному клубі “Токіо”- “Pillow night” рarty — справжня битва подушками. Вас розважатимуть: Dj Goosev, Dj Scorpion та Mc Zill.
21.00
40 гривень, дівчатам до 22.00 - 10 гривень.

Vanilla Sky
28 квітня
Друге дихання
28 квітня в нічному клубі "Vanilla Sky" - рік оновленому клубу “Vanilla Sky”. У програмі: Dj Gipsy, Dj Goosev, Dj Danny White. Ведучий вечірки: Mc David White. Розважатимуть: Show ballet “Seven sins”.
22.00
хлопці - 40 гривень, дівчата - 30 гривень

КУТ
28 квітня
концерт гурту “Magic Dolls”
28 квітня в “КУТІ” - відбудеться концерт гурту “Magic Dolls”. Цей квартет грає сучасну, молодіжну вокально-інструментальну музику в дусі “Нової хвилі”.
21.00
25 гривень.

"High Hopes"
28 квітня
Perfect Energy
28 квітня в арт-пабі "High Hopes"- концерт “Perfect Energy”. У програмі: Rock hits від Hard Rock'а до Nu Metal'a.
21.30.
30 гривень

Рів'єра-Хол
28 квітня
DrumNBass & Dubstep Party.
28 квітня в ресторані “Рів'єра-Хол” - DrumNBass & Dubstep Party. Якщо ви любити якісний саунд, жити не тможете без позитиву та завжди перебуваєте у гарному настрої — ця вечірка просто створена для вас.
22.00
35 гривень, з флаєром - 30 гривень, передпродаж - 25 гривень.

Кінотеатр “Планета”
Морський бій” (“Battleship”)
11.00, 15.00, 17.25.
“Морський бій” - це приголомшливий блокбастер від творців стрічок “Трансформери” та “РЕД”. Інтернаціональний флот землян змушений вступити в нерівну сутичку з армадою кораблів невідомого походження. Героям фільму належить розсекретити загарбницькі плани прибульців і ліквідувати загрозу.

Кінотеатр імені Т. Г. Шевченка.
“Білосніжка і помста гномів” (“Mirror Mirror”)
10.00, 12.00, 16.20
Це нова сучасна версія класичної казки: зла Королева, яка мріє вийти заміж за красивого і багатого Принца, хитрістю виселяє з палацу Білосніжку та бере владу в свої руки. Але мила дівчина не загинула в темному дрімучому лісі, а зв'язалася з бандою гномів-розбійників. Разом вони помстяться лиходійці!У головних ролях: Джулія Робертс, Лілі Коллінз, Армі Хаммер, Натан Лейн та Шон Бін.

Кінотеатр “Планета”, в Синьому залі.
“Няньки” (Росія, 2012)
14.00, 15.50, 17.40.
Герої стрічки - провінційні бізнесмени в сфері туризму, які ніколи не ставилися серйозно до сімейного життя та до дітей. На них чекає дуже важлива поїздка за кордон, і в їхній уяві вже з'явилися яскраві мрії про успішний результат переговорів... Але несподівано на них звалюється відповідальність за трьох абсолютно некерованих дітей. Все б нічого, якби це не були діти столичної бізнес-вумен — їхнього потенційного інвестора. Друзям доведеться розбиратися і з дітьми, і з бабусею, яка приїхала нібито на допомогу, і з німецькими конкурентами, намагаючись не провалити таку важливу для них угоду.

Кінотеатр “Планета”
“Пірати: Банда невдах” (США, Велика Британія, 2012)
26 квітня
Жанр: анімаційна комедія, сімейний. Оригінальна назва: “The Pirates! Band of Misfits”. Режисери: Пітер Лорд. Пірати! Вони вічно мандрують морями — сьогодні вони на екзотичних островах, а завтра вже біля туманного порту Лондона. Вони грабують заради грошей, а потім витрачають їх на чергові подорожі й нескінченні розваги. Звісно, таке життя приваблює багатьох, тож конкуренція доволі жорстка. Тим більше, що премію “Капітан року” зможе отримати лише один пірат і лише раз на рік! У ролі сценариста нового анімаційного фільму виступив не хто інший, як сам Гедеон Дефо, який є також автором однойменного літературного роману. Сценарій настільки сподобався британській анімаційній студії «Aardman Animations», що вона негайно взялася за його втілення в життя. Режисером фільму «Пірати: банда невдах» став Пітер Лорд, який прославився своїм мультфільмом «Втеча з курника». Його нова робота обіцяє стати не менш цікавою, адже головний герой анімаційного фільму - капітан піратів, є до того ж ще й повним профаном у морській справі. Головні герої стрічки будуть розмовляти голосами відомого телеведучого Ігоря Кондратюка, вокаліста гурту “ТНМК” Олега Фагота-Михайлюти, а також вже «досвідчені пірати» - актор і найвідоміший український “довгоносик” Віктора Андрієнка та Валерій Чигляєв (озвучили й знялися у радянському анімаційному блокбастері «Острів скарбів»). Ігор Кондратюк дебютує в кінодубляжі стрічки в ролі вченого Дарвіна. Фагота ж можна вважати “докою” в дубляжі – усім відомо, що саме він є українським голосом видатного пірата Джека Спарроу із «Піратів Карибського моря». Цього разу він дублює роль Капітана Пірата. Стрічку знято із застосуванням унікальної технології «Rapid prototyping». Деталі персонажів і декорації друкувалися на спеціальних 3D-принтерах, а потім розфарбовувалися вручну. Це дозволило створити неймовірно живих персонажів. У поєднанні з передовою комп'ютерною графікою все це створює непередаване відчуття того, що ви перебуваєте в центрі дивовижних пригод. Креативність творців фільму, здається не знає кордонів, доказ чому знаходимо в неймовірному ритмі цього нового кіношедевру. Взагалі фільм схожий на таку собі книжку-розкладачку, яку перенесли на екран. Ця стрічка-книга надихається всіма можливими штампами як фільмів “плаща і шпаги”, так і фільмів про піратів. Тому глядачі знайдуть тут безліч цитат і посилань. При цьому «Банда невдах», залишаючись розвагою, також має і глибокий зміст. Втім, яку тему зачіпає стрічка, пропонуємо відгадати глядачеві. З 26 квітня стрічку можна переглянути в кінотеатрі “Планета”, в залі “Прем'єрний” у форматі 3D.